Přejít na výpis diskuzí

Robert Downey Jr.

OSOBNOST 31.12.2006 
133 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jí mam náhodou ráda.. Bez ní by už možná Robert nebyl *3*
  • fanah
    Postrádám ve filmografii Čas smyslnosti. Tam předvádí svoji schopnost chytat za srdce.
  • jo,vim to a toa to dítě se narodilo o jeden den dřív a dvanáct let pozdějc než já.Já tu krávu (jeho ženu) tak nenávidím!!!Jsem děsně žárlivá a Roba miluju. *14* a jí nesnáším *10*
  • Robertovi se 7.2.2012 narodil syn Exton Elias :)) ...
  • Hrál jenom na konci asi minutu a to Iron Mana *3*
  • Ano, na konci filmu měl malé, ale dost podstatné cameo. Objevil se tam coby Tony Stark a mluvil s generálem Rossem o jeho "malém" problému. Byl tam coby zástupce S.H.I.E.L.D.u a řekl mu, že dávají dohromady tým. Co je to za tým asi každej ví :) Nicméně to poukazuje na to, jak jsou Marvelácký filmy provázaný a že Avengers by opravdu měla být pořádná pecka;)
  • Hrál ve filmu Neuvěřitelný Hulk ??, A popřípadě jakou roli ??,
  • :3

    Robert je úžasnej herec a nádhernej chlap!! Ikdyž, ta výška teda nic moc, stejně ho prostě žeru *14* *14* *14* nejlepší byl ve filmu Sherlock Holmes, tam byl úplně k sežrání....
  • Sherlock Holmes

    Je to fakt hezkej chlap,ale nejvíc mu to slušelo právě v Sherlocku Holmesovi.Viděla jsem už hodně filmů s ním.Nyní mám stáhnutý film Due Date,je sice s titulky,ale to nevadí,možná v budoucnosti se dočkám,žebude i v češtině. *14* *4* *14*
  • good.giirl

    !WoW!

    Jen to tu budu opakovat,ale teprve nedávno jsem viděla Iron mana 1 i 2, a musim říct WOOW!!!!!! ........podle mě je to vážně úžasnej herec a navíc fakt sekáč *3* *14* ....a taky ho děsně obdivuju za to že se z toho dokázal dostat......je prostě AMAZING!!!!!!! *4* *3* *14*
  • anethia

    Re: ???

    souhlas
  • anethia

    Re: Je super!!!!!

    jojo he´s BEST ! *14*
  • anethia

    Re: Re: Troska

    jojo *1*
  • Re: Robert Downey Jr. + Hans Matheson z SH

    jo tak to je krasny *3* robika jsem platonicky milovala v predpubertalnim veku, je to skvelej herec *5* akorat me zarazila jedna vec, ze je pomerne maly.. *1* *5* hansika jsem objevila nedavno v Sh a v Cott a je to dle myho nazoru fesnej chlap *3* i kdyz taky pidi midi, ale to neva.. *4* super, ze se oba chovaj jako slusny lidi a jsou charakterove vytribeni.. *3*
  • Re: Re: Robert

    přešně .. co jsem viděla Iron man a sherolocka holmese tak z něho taky nemůžu spustit oči ... *5* *5* *5* *14* *14* *14* škoda že bydlí daleko a že je tak malej (174) *9* *1* *1* *1* ale přesto to je strašně hezkej chlap *14* *14*
  • Je super!!!!!

    Robert on je prostě úžasnej!!!!! *14* *14* Včera jsem byla v kině na Iron Man 2 super film!!! *4*
  • daja31

    ???

    Neměl by tak náhodu mít ve filmografii uvedenýho i Sherlocka Holmese?
  • Robert Downey Jr. + Hans Matheson z SH

    jedna moje známá přes net byla 7.4.2010 na radnici v Manchesteru, kde natáčel Hans v roce 2008 po 3 měsíce svůj film Sherlock Holmes, kromě to že si na radnici pořídila hafo fotek z prostor kde natáčel Hansík tak se tam ještě stačila přeptat vrátného radnice /jmenoval se Kenny/ zda se nepotkal s někým ze štábu během natáčení a on že jo, že měl to štěstí je vodět při práci a že potkal herce Roberta Downey Jr. který všem nabízel své sušenky a co je důležitější, setkal se tam osobně i s hansíkem *14*

    když se zeptala na Hanse, Kenny prý s velkým usměvem na tváři řekl:,, Ach ano, Hans byl sympatický, sympatický chlapec. Měli jsme spolu mnoho cigaret na schodech před radnicí." A ještě připojil, že Hans byl velmi přátelský.. *3*

    to jsem ráda, že nejsou Hans a Robert protivné hvězdy, že se aspoň něčím liší od těch ostatních rádoby herců a že nezpychnuli.
    *14*
  • nej

    Všechno nejlepší k narozkám *4* KOnečně nějaká osobnost která slaví narozeniny ve stejnej den *3* *4*
  • HB

    všechno nej k narozkám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit