Přejít na výpis diskuzí

Robert Hossein

OSOBNOST 31.12.2006 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ach jo...

    Ach jo, proč neexistují muži jako Joffrey... ? *9*
  • Odpověď

    Tak fain já taky.Tak budem furt v kontaktu ju??? *4*
  • Ju???

    Jj tak jo???!!! *3*
  • Prostě Jeoffrey....
  • *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Hmmmmmmmm,Robert jako De Peyrac,mel nadherne muzske kouzlo,cucelo mu to z oci. Jeho gesta,smyslnost a sex apeal,milovala jsem jej jako mala divacka a i ted su z nej paf, to je muz s velkym M. Sama bych asi takoveho ale nechtela,takovy muz je vzorem a touhou zen,vsak prave proto,ze mame jako zeny ke komu vzhlizet a kochat se. Realita je jina a galantnost muzu take. Sila jedinecnosti je to kouzlo.
  • Robert

    Ten chlap je super asi ho platonicky miluju :o)
  • dotaz

    Trochu zmatený dotaz - prosím o vyluštění: Manželka někde zahlédla v neznámém barevném časopisu, který četl někdo: ".....doživotí.." spojené s jeho jménem. Nevíte někdo něco podrobnějšího? Nebylo možné totiž zjistit název tohoto časopisu (barevného, který četla nějaká paní, která okamžitě z vlaku vystoupila, takže nebylo možno zjistit podstatu článku...) .
  • fotky

    Prosím nemáte někdo fotky Roberta Hosseina(Joffreye de Peyrak)nemůžu je nikde sehnat!!!!Kdyžtak mi je pošlete nebo napište internetovou adresu......Zatím moc dík:-)
  • :-)

    Strašně toho chlapa miluju...... a on se narodil stejný den jak já!!!!!!
  • Miluju ho

    Na tohohle herce nikdo nema...chtěla bych mu nejradši napsat dopis...jen ta adresa chybí....nikdo ji asi nemáte viďte?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit