Přejít na výpis diskuzí

Robert Hossein

OSOBNOST 31.12.2006 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemá někdo CD,DVD nebo VHS s filmem, ve kterém hraje Robert Hossein, případně Michele Mercier? Kromě Angeliky a Profesionála samozřejmě.Dík za nabídku.
    • Re:

      ahoj, mam doma sice 1 VHS, ale je to pouze amatersky nahrane z tv /jak vsech 5 dilu Angeliky, tak i jeden film, kde hral s Belmondem = Profesional/ ale vzhledem k tomu, ze to mam v CR a sam pobyvam v Irsku, tak ti to asi moc nepomuze.. hezky den preji..
  • robert hossein

    ahojky, kdo ce nejaky fotky Roberta tak zajdete na www.lide.cz na forum Robert Hossein.. zalozila jsem ho vcera. ahoojjj
  • Joffrey

    Je úžasnej, prostě pořádnej chlap o jakém sní asi každá ženská, včetně mě... Škoda jen, že jen málokterá na takového narazí...:( *14* *14* *14*
  • Robert

    Já ho prostě zbožnuju a miluju je skvělej *14* *14* *4* Jinak v roli Jofreye ho miluji ještě víc a je tam úžasnej a Angeliku chápu dokonale a je to snad ten nejskvělejší film. *3* Tak pa lidi a jen pište *15*
  • jeden pohled

    Je mi 19 a Angeliku jsem teď viděla poprvé já vim, že je to ostudný, ale je to tak jelikož jsem si vždycky myslela, že je to blbost, ale jak jí teď začaly dávat tak co? kouknu se na to, co by se mohlo stát na nejvíc to přepnu. Když jsem poprvé uviděla toho muže z jizvou na tváři jsem řekla i kdyby ten film stál za prd tak kvůli tomuhle chlápkovi se na něj kouknu ten chlap mě naprosto dostal a okouzlil svým neviným pohledem pořád ho vidím před sebou je fakt skvělej a překrásnej škoda, že ten čas tak letí
  • amoreitalia

    Láska na polštáři

    Tip pro fanynky Roberta Hosseina: Na dvd vyšel minulý rok film s Brigitte Bardot a Robertem Hosseinem s názvem Láska na polštáři. Film lze koupit na http://www.bontonland.cz/film/roman ticky/Laska-na-polstari-Le-Repos-du -guerrier-458149.html
    Já už se na to chystám *3*
    • janickadp

      Re: Láska na polštáři

      Ta stránka na ten film je: http://www.bontonland.cz/film/roman ticky/Laska-na-polstari-Le-Repos-du -guerrier-458149.html?PHPSESSID=9d4 33aa2717e6a3f784ab4b15f873d2c
    • soliter

      Re: Láska na polštáři

      žádný film tohoto názvu tam není.
  • Jofreye

    je úchvatný a nádherný a skvělí, no takového kluka bych chtěla mít *14* *4*
  • pls

    Nemáte někdo pls jeho mail???Byla bych vám za něj vděčná. *14*
  • Pls

    Hele to já taky a za tim samim účelem ale nikdo mi neodepsal.Hele až ho budeš mít napíšeš mi ho pls sem ??Dík moc.Je to fakt úžasný herec *14*
  • Plosim plosim

    Hele já taky shánim ten mail po všech čertech, tak až ho budeš mít dáš ho sem pls???Díky moc.Jo a abych nezapoměla je to fakt good herec a moc se mi líbí!!! *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit