Přejít na výpis diskuzí

Robert Hossein

OSOBNOST 31.12.2006 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ach jo...

    Ach jo, proč neexistují muži jako Joffrey... ? *9*
  • jeden pohled

    Je mi 19 a Angeliku jsem teď viděla poprvé já vim, že je to ostudný, ale je to tak jelikož jsem si vždycky myslela, že je to blbost, ale jak jí teď začaly dávat tak co? kouknu se na to, co by se mohlo stát na nejvíc to přepnu. Když jsem poprvé uviděla toho muže z jizvou na tváři jsem řekla i kdyby ten film stál za prd tak kvůli tomuhle chlápkovi se na něj kouknu ten chlap mě naprosto dostal a okouzlil svým neviným pohledem pořád ho vidím před sebou je fakt skvělej a překrásnej škoda, že ten čas tak letí
  • Robert

    Já ho prostě zbožnuju a miluju je skvělej *14* *14* *4* Jinak v roli Jofreye ho miluji ještě víc a je tam úžasnej a Angeliku chápu dokonale a je to snad ten nejskvělejší film. *3* Tak pa lidi a jen pište *15*
  • Robert

    Ahoj, jsem ráda, že je vás tu tolik. Musím říct, že v roli Jofreye je neuvěřitelný. čím jsem starší tím víc Angeliku pobírám, a musím říct, že jsem teď v pátek hltala každičkou vteřinu, a i tu slzičku ukápla. To co ti dva v Angelice předvedli je hodno velkého ocenění. mohla bych se na ně dívat pořád. Tolik něhy a lásky co uměli zahrát, smekám.
  • Joffrey

    Je úžasnej, prostě pořádnej chlap o jakém sní asi každá ženská, včetně mě... Škoda jen, že jen málokterá na takového narazí...:( *14* *14* *14*
  • RESCATOR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ....!!!!!!!TAK JOFFREY JO,JE MŮJ!!!!!!!!!TAKŽE MÁTE SMŮLU,DĚVČÁTKA .....!!!!!!!!:O)))))))a kdyby jste měli náhodou adresu,tak mi jí prosím zašlete,jo?Na můj email.Dííííík *3* *4* *14*
  • robert hossein

    ahojky, kdo ce nejaky fotky Roberta tak zajdete na www.lide.cz na forum Robert Hossein.. zalozila jsem ho vcera. ahoojjj
  • ja ho mam rada *14* *14* *14* *14* *14*
  • Nemá někdo CD,DVD nebo VHS s filmem, ve kterém hraje Robert Hossein, případně Michele Mercier? Kromě Angeliky a Profesionála samozřejmě.Dík za nabídku.
    • Re:

      ahoj, mam doma sice 1 VHS, ale je to pouze amatersky nahrane z tv /jak vsech 5 dilu Angeliky, tak i jeden film, kde hral s Belmondem = Profesional/ ale vzhledem k tomu, ze to mam v CR a sam pobyvam v Irsku, tak ti to asi moc nepomuze.. hezky den preji..
  • Angeligue

    ahojte,R.H je moja platonická láska *14* priznámvam sa, že som na Angelike vyrástla a rada si tie filmy aj teraz pozriem,len tá postava Angeliky ma štve mohla by byť trošku vernejšia *4* *4* a Joffrey sa mi viac páči ako Rescator, ak by ste chceli soundtrack, ja ho mám stiahnutý z nejakej ruskej stránky ale tá už teraz nefunguje tak mi pošlite mail a ja vám ho pošlem :)
    • Re: Angeligue

      Ahojda Majko *3* moc te prosim o zaslani te hudby z Angeliky a rozhodne souhlasim s tvym komentarem na postavy z Angeliky *4* ale znas to, jak se veci ve svete maji - a v dnesnim svete to neni odlisne, zname lidi.. mej se prima, papa
    • Re: Angeligue

      Moc bych stala o ten soundtrack, tak jestli by se to dalo nějak poslat, předem děkuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit