Přejít na výpis diskuzí

Robert Hossein

OSOBNOST 31.12.2006 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Má někdo zájem?!

    Ahojte všechny fanynky úžasného herce Roberta Hosseina alias Joffreye de Peyrac. Jak si tak čtu, máte zájem o nějaké skladby z Angeliky, já jich pár mám...to víte dalo mi to zabrat než jsem něco na netu schrastila, ale podařilo se mi a tak se ráda s vámi o ty skladby podělím. Tak jestli bude mít někdo zájem, ať se mi ozve na email. Papa Kačka *4*
  • stránky

    Ahojda, taky ho šíleně miluji. perfektní fotky jsou na: http://www.marquisedesanges.fr.st/ nahoře pod záložkou Les Acteurs jsou herci a v sekci photos jsou jejich fotky už od dětství, má to několik stránek, fotky z natáčení Angeliky jsou pod záložkou Le Tournage (Joffrey tam vozí Angeliku na kole) a pak tam jsou fotky ze všech dílů v poslední záložce. Fotky nejdou normálně zkopírovat, je potřeba dát soubor,uložit jako a uložit celou stránku. Tam kam to uložíte najdete pak celý adresář s fotkami a s těmi se dá dělat cokoliv.Hodně zdaru, zkuste pak i stránku: http://www.worldofangelique.com/angelinks .htm *3*
  • O Robertovi Joffreovy

    R. Hossein je můj nejoblíbenější herec vůbec. Má jedinečné charizma líbí se mi po všech stránkách. Nejvíce se mi líbil v Angelice jako ušlechtilý hrabě Joffrey de Peyrac. Je superrrrrrrrrr. *3* Ale vlastně byl skvělý ve všem co jsem viděla. Pan úžasný!!!!!!!!!!!!!
  • Jeoffrey de Peyrac

    Jeoffrey de Peyrac je uzasny,nadherny sexy chlap.V Angelice mu to moc sluselo.Nemate nekdo jeho fotky v elektronicke podobe?Na internetu jsem toho o nem moc nenasla...
  • Ahoj já chci říct že toho chlapa taky miluju a miluju i všechny díly Angeliky a opravdu i s tou jizvou byl dokonalý někdo tady píše že ví adresu tak jestli je to pravda ať moc prosim pošle na e-mail ten chlap je úžasnej a miluju ho!!!!!
  • Dobrý den ja sem chtěla říct že mám rada herce roberta hosseina protože je moc heskej ale nejvíc se mi líbí v tý angelice je to moc heský film moc se mi líbi a proto se na ně pořát dívám.
  • jofrey...:))))

    Nmáte někdo ještě nějaké fotečky z Aneliky....?Je to můj nejoblíbenější seriál....:)))Písnětě mi na můj e-mail...´Díky všem a přeji vše nejlepší a ať také prožijete život plný vášně a obrovské lásky....:)))
  • PAN BOŽSKÝ...:)))

    NIKDO NENÍ JAKO ON....I STOU JIZVOU BYL DOKONALÝ....PROSTĚ JOFREY...:)))
  • Ahoj Lucy a Dany. Jiz jsem vam poslala fotky. CD s melodiemi z Angeliky lze zakoupit v internetovem obchode, ktereho adresa je uvedena na ceskych webstrankach Michele Mercier.Jinak jsem ho nikde v obchodech nevidela prodavat.
  • V Angelice je prostě úúúúžasnej! Je úžasný, že ten film je skoro po 40ti letech tak oblíbenej!
    • Re:

      To máš pravdu,já ho taky moc ráda miluju ho,je krásnej. *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit