Přejít na výpis diskuzí

Robert Knepper

OSOBNOST 31.12.2006 
82 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • T-BAG je BOSS

    Jako Robert Knepper me dostal jako vetsinu z VAs roli T-Baga...kdyz sem ho pred rokem a neco videl poprve uchvatil me...je to skvostny herec a postavu T-Baga sem si zamiloval...i kdyz toho muze te jen milovat nebo nenavidet:D a podle me je desne sexy...pac je mi prej dost podobnej:D *3*
  • I LOVE

    JÉÉŽIŠI JÁ HO TÁK MILUJU JE HÁDHERNEJ ÚPNĚ NEJ! ROZTOMILEJ !MILUJU T-BAGA TY JEHO COOL OČIČKA A CELEJ JE K SEŽŘÁNÍ STRÁŠNĚ SEXY MILUJU MILUJU MILUJU MÁM O ROBÍSKOVI BLOG TAK SE JUKNĚTE A JEŠTĚ JEDEN O PRISON BREAK www.robert-knepper.blog.cz O PB www.prison---break.blog.cz
    JÁ NECHÁPU JAK HO OSTATNÍ NESNÁŠÍ DYŤ JE SKVĚLEJ UPLNĚ NEJ Z CELÝHO SERIÁLU!!!A S TÍM JEHO JAZYKEM NO COMENT PROSTĚ HO MIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIILLLLUJUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUU *14* *14* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: I LOVE

      já taky !!! je fak skvělej a když se koukne do kamery tak se z toho vžycky zbláznim jak je úžasnej !!! *4* Už se mi o něm aj zdá.. *14* *14*
    • Re: I LOVE

      Neni to vyznání moc přehnané,takových"miluju"najedno u *7* Ta role mu fakt sedla na míru.T-Bag je eso *1* Hraje to fakt dobře je chytrý,s nikym se nemaže a ty gesta nemaji chybu *1* *3* *5*
    • Re: I LOVE

      Neni to vyznání moc přehnané,takových"miluju"najedno u *7* Ta role mu fakt sedla na míru,hodně se tam od ostatních liší,je fakt dobrej jak to hraje.T-bag je eso *1* je chytrý a s nikym se nemaže a ty gesta taky nemaji chybu *1* *3* *5*
  • T-Bag je nej

    Je uplne boží ten dabing ,taky hodne dělá,kvuli němu se teším na ,každý čtvrtek až ho zase uvidím v PB.Ty jeho hlašky prostě bomba
    *14* *14* *14*
    • Re: T-Bag je nej

      Jo T.BAG je vazne tip ale asi si nevidela originalni verzi pac jinak bys ceskej dabing hodnotila jinak....celej serial je dabovanej neskutecne hnusne!! A t-baga posrali nejvice.....ale T-BEG je best to zas jo *1*
      • 0.lara.0

        Re: Re: T-Bag je nej

        to jo mě se taky českej dabing nelíbí upe to je celí zničený.. no než sem viděla anglickou verzi s českejma titulkama tak mi ten dabing přišel v pohodě ale ted jak sem to viděla v anglině tak je to příííííšerný :D:D
  • ...

    jako jednomu z mála lidí se mě Robert v roli T-Baga opravdu líbí...hráje ho fakt skvěle a strašně se mi líbí!!!Sice ho kamošky jako T-Baga totálně nesnáší,ale já na něm miluju všechno!!! *14* *14* Fakt vynikající herec,škoda že je tak málo známej....Já jsemho poznala až v Prison Breaku *9* *1*
    • Re: ...teedy♥

      já ho táááák miluju je nádhernej!sexy!upe božíí *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • HOT!

    Hey upe nejvíc sexy chlap..jako T-Baga ho upe žeru..ja su proste na takove ty uchyly *14* ..kamošky říkají "jak se ti takový hnusak muže líbit" ale kdo me zná ..tal víí *5* ..proste T-BAg je upe best a nejhezcí chlap na sveteee!! *8*
    • Re: HOT!

      je ft uuplne dokonalej!!!! *5*
    • Re: HOT!

      Ty jo , úplně stejně je to u mně Naprosto s tebou souhlasím *4* *15* *14* *14* *14* *1*
      • Re: Re: HOT!

        Teda lidi, nic proti (Knepper je docela v poho), ale v roli T-Baga?? Hrůza.
        • Re: Re: Re: HOT!

          pravě že ta role je best a k němu uplněsedí,že jí hraje pravě on tak to to mu dalo ten spravnej šmrnc *15*
        • Re: Re: Re: HOT!

          Nenene... jako T-Bag je supa supa...:) best..:) *14* *14* *14*
  • fuuuuuuuuuuj

    ja nechapu jak o něm někdo může říct že je SEXY!!!!!!! *9*
    JE TO HNUSNEJ 4% pedofil-teda aspon v seriálu a ten jeho jazyk *9* *9* *9* *9* *9* *9* .je mi z něj zle i v normálu
    FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJ
    • Re: fuuuuuuuuuuj

      ja s tebou ve vsim souhlasim.........taky nechapu jak se muže nekomu libit *9* a jeste ke vsemu v tom serialu je mi z nej na blití
      • Re: Re: fuuuuuuuuuuj

        Jj, tak to vidíš. Alespoň je vidět, že dobrej herec uhraje pedofila i kněze........... *14*
  • nejlepší charakter

    Robert Kneeper dokáže zahrát postavu T-Bag-a, která se vyskytuje v neméně suprovém seriálu Prison Break, naprosto dokonale. Pro mě je to super herec a velmi mu fandím.
    • Re: nejlepší charakter

      tak to nejsi sám/a ;-)
  • Ať žije T-Bag

    T- Bag je úplně bestovní postava a ty jeho hlášky jsou vážně skvělý, ale je pravda, že dabing všechno pokazí...nejvíc se mi líbilo, jak přišel k domu Susie Q. a řekl: Teddy is home...Knepper tu roli hraje úchvatně. Nevíte někdo, jestli za to dostal někdy nějaké ocenění?
    • Re: Ať žije T-Bag

      jo dostal cenu za nejlepe stvarneneho serialovyho padoucha......a myslím že dost oprawnene je supr *14*
      • Re: Re: Ať žije T-Bag

        Tak to je dobře, páč si tu cenu zaslouží. Je výbornej *3*
  • Bože...

    ...to je diskuze tohle... :D Půlka lidí tu jak magor píše, jak ho miluje, druhá půlka o něm říká jak je nechutnej. Já ho nemiluju ale obdivuju ho, má úžasný charisma a jo - je podle mě sexy, a jo - jsem náctiletá. Možná je to úchylka že mi takhle "starej" (stáří je celkem relativní pojem bych řekla) chlápek přijde sexy, ale jeho gesta a všechno to okolo na mě tak prostě působí (no, možná jak pro koho, ale pro mě určitě). Ale co pořád nechápu, je to používání slov MILUJU HO. Víte vy holky vůbec, co znamená někoho milovat...? Těmahle slovama by se němělo plýtvat... *13* *3*
  • t-bag

    jj je to fakt jednička!!!!!!!!!!!Nikdo jiný by T-baga líp nezahrál!!!!!!!!!!!Docela mu závidím že ze sebe v pohodě udělá úchyla a nevadí mu že si ho takhle budou pamatovat!!!!! *1* *1* *14* *14*
    • Re: t-bag

      Souhlas...Knepper je parádní úchylák *5* *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit