Přejít na výpis diskuzí

Robert Kodym

OSOBNOST 8.2.2007 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taťána,moc ti dakujem za odkaz...je mi to moc luto,ze Barbora Slavikova uz nie je medzi nami...ak mozes,resp.ak vies,co sa jej stalo,prosim napis sem aspon v kratkosti...moc dakujem
  • ...jak som ta milovala,tak ta nenavidim... *11* *12* *16*
  • ahoj robete honézdravi a spokojene naroze niny preje josef šturma 2013 a

    mam rados žesevradila skupina lucie šekal sem dloho 2002 - 2012
  • Robertův klon

    Mrkněte na tohle.Ten kluk má úplně stejneej hlas,jako Robert Kodym!!!
    • Re: Robertův klon

      http://www.youtube.com/watch?v=1tmy m5Ml3cQ
  • jsi nejnej Roberte

    jsi nej nej miluju te od mích 3 let nekecam!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • ako zije Robert

    Prosim Vas,neviete niekto ako zije v sucastnosti Robert?viem,ze bol zenaty s jeho fanynkou Zuzou, mali dieta,ale odvtedy neviem o nom nic-pretoze si svoje sukromie ozaj velmi chrani..prosim Vas o seriozne info... nie blbosti...vopred diky... *7*
  • narozeniny

    Milý Roberte
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4*
  • Wanastowky jsou dáblici

    Wanastowky jsou *5* *4* , *14* , *14* ,ale štve mě když napíšu Kodymovi tak by mohl odepsat
    • Robert

      Robert hraje na bass kytaru *7* *7* *5*
  • Robert, WV,...

    tak Wanastowky ty sou ta nejlepší kapela na světě kterou znám! Robert má úžasnej hlas a jeho texty a hudba...to mě úplně dostává
  • ,,wanastovky,,

    aj ked uz na tejto str.dlho nikto nebol,ale ak by predsa len nahodou-je tu niekto,kto bol na stretnuti fanusikov so sk.,,wanastovky,,v ostrave michalkovicich,bolo to niekedy zaciatkom 90-tych rokov,niekedy v zime.bolo to uzasne stretnutie-napriek nepriaznivemu pocasiu prisli sem robert, p.b.ch.a ich bubenik smetacek.vtedy bola predsedom fan clubu barbora slavikova,ktoru touto cestou aj pozdravujem
    • Je mi líto, ale Bára si již Váš pozdrav nepřečte. V roce 2000 navždy odešla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit