Přejít na výpis diskuzí

Robert Kodym

OSOBNOST 8.2.2007 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podpis R.K.

    Nevíte kde bych mohl dostat podpis Roberta Kodyma? Můj kamarád bude mít narozky, a strašně zbožnuje Wanastowki... Nemůžete mi někdo poradit kde bych to sehnal? Nejlepší by bylo kdyby mi podepsal CD...
  • Hledam Dannyho

    Ahojky Danny....Hele nevim estli se ti uz ten Robert ozval....ale kdyby si chtěl zakladam novou kapelu....na co umis hrat?Muj telefon je:724 083 806...Este ti napisu jak to bude v nejblizsi dobe mozny....zatim se mej dobre Baskytaristka Anďa.
    PS.Neni prece dulezity bejt ze slavnejma,ale kdyz te hrani bavi tak pojd do toho s nama
  • Klidek anonime

    Zdarec kluku co tu nadavas na Kodyma.....hele kazdej clovek ma odlisny nazory na to co se mu libi a nebo nelibi,neni zapotrebi tu nadavat do ...sprostaren.Kdyz se ti to tu proste nelibi tak odejdi a estli si potrebujes zanadavat tak tady na to neni nikdo zvedavej(si mel zabrousit nekam do kritiky a ne funclubu).....jo a priste se aspon pod svoje nazory podepis(at to nevipada ze se sam za sebe stydis)
  • Boli fakt super

    Už piatykrát som bila na festivale pustohlav,ale tento rok to bolo len predsa iné....a to kôli wanastovkám....boli fakt super...vidieť že robert nie je len tak namyslený hopko,ktorý príde len odspievať a domov...vie ludí zabaviť a z koncertu odchádzaš nabitý aj na mesiac...škoda že slovenko nemá takého človeka akým je kodym!!!!závidíme vám ho....
  • Lucerna/20.5.2008/

    Byla jsem na koncertě v Praze v Lucerně a byl to fakt mazec! Ještě před koncertem jsem potkala Roberta a P.B.CH. v pasáži v Lucerně, celou dobu jsem kolem nich stepovala s foťákem a přemýšlela jestli mám nebo nemám je poprosit o společnou fotku, ale při pohledu na ochranku jsem zaváhala a oni odešli. Fakt mě to mrzí. Četli si nějaké plakáty, tak jsem si říkala, že se zeptám raději přímo jich než ochranky, ale bohužel už jsem to propásla. Mrzí mě to, takže už se těším na jejich další koncert. Jsou prostě super, charismatičtější zpěváci u nás snad nejsou!! Jejich koncert mě nabil enegriií ještě min. na měsíc dopředu!Tak doufám, že příští rok pojedou WV další šňůru! *4*
  • koncík

    Miluju wanastowi vjecy, poslouchám je už hafo let a jsou opravdu suproví, včera jsem byla i na koncertě Wanastowi vjecy best fo 20 let a byla to nádhera *14* jen nám zezačátku trochu zlobil zvuk, jistě za to mohly ty čerodějnice *1* , byl to prostě nejúžasnější večer *14* *14* *14* *14*
  • KUNOVICE

    Vcera jsem byla v Kunovicich na koncerte, bylo to uplne supeeeeeeer, moc Vam Wanastowki dekuju *5*
    • Taky jsem na ně byla v Kunovicích... Úžasný:-) Wanastovky...Lucie...tady jde vidět, ze byli ti spravní lidi, na správném mistě ve správný čas.
      Akorat mě moc chybí LUCIE:-(((( D.Koller, R.Kodym, P.B.Ch. M.Dvořák. Miluju tuhle muziku, ať už to jsou Wanastovky nebo D.Koller s Kollerbandem. Díky Bohu a jiným, že byli, jsou a doufám budou:-D JEJICH HUDBA JE TO NEJLEPŠÍ, CO NÁŠ HUD. SVĚT ZAŽIL!
  • Kodymek ;)

    Tak.. to je fajnej zpěvák a taky textař.. teďkom mě strašně berou Wanastowi Vjecy a nedám na ně dopustit.. Robert je úplně úžasnej.. ten jeho hlas *4* no.. a super písně, hlavně Sbírka zvadlejch růží, Slečna Anna je za vodou a Nahá :D *1* *3* a mnohem víc.. taky Vlkodlak se mi líbí.. zkrátka fajnéé *8* *15*
  • hledam te Roberte

    Roberte,
    jsi nejlepší textař,zpěvák i kytarista
    já taky hraju a píšu.ozvy se mi!!!
    je to důležité.muj tel:604549247
    cus Danny
    • Re: hledam te Roberte

      Ahojky Danny....Hele nevim estli se ti uz ten Robert ozval....ale kdyby si chtěl zakladam novou kapelu....na co umis hrat?Muj telefon je:724 083 806...Este ti napisu jak to bude v nejblizsi dobe mozny....zatim se mej dobre Baskytaristka Anďa.
      PS.Neni prece dulezity bejt ze slavnejma,ale kdyz te hrani bavi tak pojd do toho s nama

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit