Přejít na výpis diskuzí

Robert Křesťan

OSOBNOST 31.12.2006 1:58
12 příspěvků

Robert Křsťan vydává své první autorské album po pěti letech, své první sólové vůbec. Toto nové album se jmenuje "1775 básní Emily Dickinsonové". Album je inspirované americkou akustickou nezávislou hudební scénou, rockovými písničkáři, hudebními „výlety“ jednotlivých členů kapely (balkánské a irské lidovky, jazz, současná indie scéna) a v neposlední řadě americkou básnířkou Emily Dickinsonovou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • úžasný zážitek

Děkuju panu Křesťanovi a celé kapele za krásný zážitek z koncertu v Divadle Bez zábradlí 28.1.2009. Vynikající kapela, vynikající texty a muzika, vtipný a nevtíravý průvodce koncertem v osobě Roberta Křesťana a samozřejmě jeho nádherný hlas, který chytá za srdíčko. Krásně strávený večer..... *14*
  • ... a tak vůbec.

zdravím všechny fanoušky. Hned zkraje musím říct, panu Křesťanovi fandí nejen dospěláci, ale fandíme i my náctiletí ... mně je 18 let a k této muzice mně přivedl můj o rok mladší kamarád. I když musím přiznat, že na koncertě ve Znojmně sme byli nejmaldší : ) tím se dostávám k mé otázce : Je tu někdo z jižní Moravy?
  • Dylanovky

Milí fanoušci,a co říkáte na Dylanovky?Já jsem nadšená,líbí se mi úplně všechny na CD.Pane Vladimíre,jestli si tady občas čtete,jak se Vám líbí? Texty jsou krásné.Zdravím vás všechny. *13*
  • Oprava

Omlouvám se za chybu,samozřejmě že "takový" hlas.
  • Zdravím příznivce R.Křesťana

Robert Křesťan je úžasný,taková hlas u nás nikdo nemá.A to nemluvím o jeho textech a melodiích.Prostě pro mě je jednička a to jsem o deset let starší než on.Takže i my "senioři" mu fandíme!!A všem přeji hezký den . *14*
    • Re: Zdravím příznivce R.Křesťana

Dobrý den Bibino, máte pravdu, i já panu Křesťanovi moc fandím a navíc se těším na jeho sobotní koncert v kulturním centru Zahrada. Takže se případně těším na setkání na Chodově!
  • Ahoj fanklubáci

No jak je vidět, dlouho už na Roberta nikdo nevzpomněl (fanoušci, jak si říkáte), to mě fakt mrzí, vždycky jsem věděla, že to Robert někam dotáhne a moc jsem mu fandila. A to jsem ho znala, kdyz byl ještě ucho /jsem stejný ročník, bohužel/. Stejně mu to moc přeji, ráda vzpomínám na něho a původní Trapery a Poutníky, protože byli tenkrát nejlepší, a taky na Pácu a všechny akce, co jsem s nimi kdysi zažila. Ale to už bude pomalu 30 let. Všechny fandy a ostatní zúčastněné zdraví
    Georgina.
  • Křestan je úžasnej,jeho texty mne naprosto dostávaj
  • Tu fotku tu má za trest ? :-)
  • Prosím o sdělení telefonního čísla na Roberta Křesťana.Chci mu osobně poděkovat za to,co ve svých písních předává lidem.
  • Yvettě

Yvetto, všechny texty a akordy najdeš na www.supermusic.sk. I Panenku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit