Přejít na výpis diskuzí

Robert Plant

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejde ani tak o vek,ale nadherna muzika,spev...kashmir je jednička pre mna *3* *14* *4*
  • Robert Plant nedá mi spať je ohromne sexy,milujem ho.
  • všechno nejlepší,je to ten nejúžasnější zpěvák pod sluncem, s Led zeppelin byl úžasnej :) *1* *14* *14* *4* *3* *14* *14* *5* *5*
  • Všechno nej.....

    Všechno nejnejnej!!! *15*
  • Fórum

    Tak lidi, jestli tady jste fanoušci Roberta, tak se přijďte podívat na nové fórum na lidech.cz http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akc e=forum_data&forum_ID=96065&auth= Budeme rádi:-)
  • Grammy

    Možná jste zaregistrovali, že Robert Plant s Alison Krauss získali Grammy za desku Raising Sand a taky za píseň Please Read the Letter. Neznám nikoho, kdo by si to zasloužil víc, než právě oni. Robert je muzikant, který neustále zkouší nové věci a jak je vidět, skvěle se mu to daří. Už se těším na další jeho album! *3*
  • Plant je borec

    Plant aj cely led zeppelin su naj borci a nikdo ich nikdy neprekona *13* to sa proste neda......... ma namakane vlasy a hlas...........nikdo nikdy nebude lepsi nez on
  • Robert je Jednicka

    Robert Plant mě zaujal už od mých 16 Let, kdy jsem ho náhodně uslyšel u kamarádů už jako zpěváka za Led Zeppelin a od té doby na něj nedám dopustit , je hodně rockových výborných zpěváků, ale on je u mě jedinečnej,snad i v jeho 60 letech přinese do rockového světa nějakej super kousek
  • Narozky

    Hej lidi, dnes slaví své 60té narozeniny Robert, a proto mu přeji všechno nejlepší do dalšího roku...:) *3*
    • Re: Narozky

      I já se připojuji. Všechno nejlepší a hodně muziky *14*
  • Stránka o Robertovi

    Ahoj, po dlouhé době se zase ozývám. Založila jsem stránky o Robertu Plantovi, a byla bych ráda, kdybyste se alespoň někdo na ně podívali. Adresa: http://www.plant.blog.cz/
    Díky Gabka...
    PS: Hlavně se nedivte, že na něm pracujeme dva *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit