Přejít na výpis diskuzí

Robert Hoffman

OSOBNOST 22.1.2008 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SEXY ROBERT

    ZDRAVÍM VŠECHNY OBDIVOVATELKY TOHOTO JEDINEČNÉHO MUŽE A MUSÍM SE PŘIZNAT, ŽE JSEM SE DO NĚJ TAKY PĚKNĚ ZBLÁZNILA. VE STEP UP 2 JE KOUZELNÝ (TY POHLEDY A ÚSMĚVY CO ROZDÁVÁ, O TANCOVÁNÍ NEMLUVĚ). TADY SE MU KONEČNĚ DOSTALO I POŘÁDNÉ ŠANCE SI ZAHRÁT. PŘEDCHOZÍ FILMY BYLY SPÍŠ JEN TAKOVÉ "ŠTĚKY". TŘEBA TY HOUBIČKY JSOU DRSNÉ. *1* JINAK DOUFÁM, ŽE VĚTŠINA Z VÁS VÍ O JEHO AKTIVITÁCH, KTERÉ MÁ NA SVÝCH STRÁNKÁCH. MÁM NA MYSLI JEHO SKVĚLÁ CHOREOGRAFICKÁ VYSTOUPENÍ NA "CARNIVALU" A JEHO SKVĚLÉ KRÁTKÉ KLIPEČKY, KDE TAKY TANCUJE A DĚLÁ SI SRANDU SÁM ZE SEBE. JSEM HOOODNĚ ZVĚDAVÁ, JAK BUDE ROBERT POKRAČOVAT VE SVÉ KARIÉŘE. FANDÍM A DRŽÍM PĚSTI.
  • jessica_k

    waw

    tohle je ten nejhezči člověk na světě je fakt dokonalej a uplně nejlepši herec a no všechono jak tancuje *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • kicalek

      Re: waw

      jaj to mas pravdu uplne nadhernej jaj waw.. *14* *14* *14* *14* *14*
  • Já ho žeruuu =D =*

    Ježiv v lets dance je absolutně skvělej!!!!Už po první ukázce mě zaujal a co teprv ve filmu =)..Ty jeho oči a úsměv =)..:A úpa sqvěle tančí =)....Nevěděla sem předtím,že hrál i v tom filmu jak proti sobě bojujou tancem ty 2 skupiny .....M?no je 100krát leočí než ten v 1 =)-.. *14* *14*
  • nej

    nejkrásnějšíííí.... *14*
  • *in love*

    Už sem tu dvojku Lets dance viděla asi sedmkrát a pořád se ho nemůžu nabažit *14* *14* *14* *14* *14*
  • Milášek

    Je strašně hezký a roztomilí.Ten jeho ůsměv a pohled *4* *4* *14* .Miluju ho *14*
  • jen nej!!

    Všecko nej nej nejlepší pro Tebe!! si skvělý herec mno a samo tanečník...a tak nějak se mi z tebe podlamují kolena *1* tak at se ti vede!!! v kariéře a hlavně v životě *14*
  • robert hoffman

    ja budu myt 27 .,6. moznost se s nim setkat v hotelu Hilton zavidite co???? bude pod nama 3 patra ...................ale nebojte reknu mu o vas ze jste super fanklub jo?? *5* *5* *5* *5* *5* *5* *15* *15* *15* *14*
  • Robííí

    Rozhodně je hezčí a simpatičtější než ten z jedničky...a jak tancuje *14*.
  • Robiii

    Ten je!!!A v tom filmu Step up 2 z něho nemůžu! *14* *14* *14*
    • Re: Robiii

      hej ty ten filmik mas? *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit