Přejít na výpis diskuzí

Robert Hoffman

OSOBNOST 22.1.2008 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je dobrej herec a tanečník a taky je moc hezkej *14* *4*
  • rad0vka19

    SEXY ROBERT

    on je tak boží...úplně ho žeru..je tak sexy..prostě dokonalej!!ani nwm jak to jinak vyjádřit!! :D:D prostě dokonalej..šukézní...a má sexy zadek *1* ..prostě ho žeru!!! *14* *3*
    • hougerka.edward

      Re: SEXY ROBERT

      Uple nejvíc sexy borec....s ním bych si dala říct *14* sqěle tancuje a úsměv k nezaplacení má mimořádnej kukuč *14* .....uple mu fandí a klidně bych ho obsadila do nějakej sprer filmovejch trháků...on na to totiž má!!!! *3* je fagt božííí neodolatelnej....OUUU A TEN ZADEK!!!!!!MNO RADOST SE PODÍVAT!!!♥♥♥♥♥SO SEXY !!!I♥HIS...xo*=o*x)mám pocit že je lepší jak Pattinson kerýho hluboce müluju a obdivuju ale tohle je lepší třída tohle je prostě LUXUS!!!! *14* *14*
  • andreja1

    dotaz

    zdravím všechny,chtěla jsem se zeptat jestli nevíte ,jestli je tento krásnučky herec zadaný,nebo ženatý,,??Né že bych se za ním rozhodla jet,ale jen tak pro zajímavost... *14*
  • zdenule119

    HAPPY BIRTHDAY!!!

    Všechno nejlepší k tvým narozeninám...Tenhle herec je vážně božíí a v Let´s dance je prostě k sežrání...Love you... *14* *14*
  • anettka-upirrka

    HB Robe.!!

    Všecko nej..!!!..V Let's Dance 2 uplně ÚÚÚÚžasnej...♥♥ *14*
  • banbinka

    já ho miluju je nejlepší a hezčí na světě je i hezčí než chaning tatum *14* *14* *14* *14* *14*
  • selly-libu
    všechno nejlepší ... Je krásnej =))
  • Robiiii

    V patek du na nej do kina!V tech ukazkach na Step up 2 vypada tak...to se neda rict *14* *1* ..
  • Co dodat

    Robert je fakt úžasnej tanečník a je i celkově pěknej chlapík... je prostě super úžasnej.... mocinky moc ho žeru *14*
    • www.zdenka.cz

      Re: Co dodat

      jj ze ploste dobrej v tanci a moooooc peknej mooooc ho papan kdyz sem ho poprve vydela v LETS DANCE 2=STREETSDANC tak sem sebou malem sekla pac je upa moooc sexy!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • je užasnej... :D sladkej *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit