Přejít na výpis diskuzí

Robin Williams

OSOBNOST 31.12.2006 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobré ráno,Vietname!

    Dnes jsem se díval na film Dobré ráno,Vietname.Je to výborný film.Naneštěstí se mi vypnul.Je na všetu.eu.Tam je celkem dost dobrých filmů ke shlédnutí.Robin tam zabodoval.
  • Nice Birthday

    Robin má už zase narozeniny.Naposledy jsem s ním viděl komedii Noc v Muzeu 2.Bylo to s titulkami,ale je to docela fine.Jinak přeju Všechno nejlepší!
  • filmy

    hrál taky ve filmu Jumanji a hodně mě to bavilo,byla sem ráda že si to můžu shlédnout online *14* *14* *14* *4*
  • Krásné narozeniny

    Dnes je panu Williamsovi 56 let.Rád bych mu popřál.Happy Bithday,Robin!
  • question

    ahoj lidi:)nevíte náhodou,jestli Robin nehrál v klipu Bobbyho McFerrina Don´t worry be happy? *3*
    • Re: question

      jo hral
    • Re: question

      jj
  • Kamarád

    Tak tenhele herec se mi líbí,kdybych mohl,byl bych jeho soused nebo kamarád.Mám rád jeho práci ve filmu a mám s ním i něco společného,nejsem sice herec,ale trochu mi jeho životopis připomíná mé mládí(hlavně ta pasáž o jeho dětských hrách).
  • Otázka

    Narodil se roku 1951 nebo 1952.Někde píšou 1951 a jinde zase 1952.Co je pravda?
  • Legenda

    Za zmínku stojí komedie Táta v sukni,Jack,Noc v muzeu a další.Prý se chystá Táta v sukni 2.Co o tom víte?Je to pravda?Kdy to bude?
  • robin

    jsem jeho fanynka už dlouho.. je mi teprve dvacet, ale mam robina williamse rada uz nekde od 14.. at se mi ostatni smali, ze neobdivuji treba breda pitta.. ale ja mam proste rada robina.. a je to bezkonkurencne nejlepsi herec!!
    • nika1979

      Re: robin

      včera davali film film s robinem williemsem .kněz je poděs..... velice jsem se nasmala *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Autogram

    Hallo Mr. Williams!Can you to me sand your photo with auttogramme,please?I am your good fan.I see your film Mrs.Doubtfire and is great ask a)nd next your films.My adress is Petr Kocfelda,Pražská 120/1,Klatovy,33901,Czechia.Thank you very much.
    • Re: Autogram

      velmi kostrbatá angličtina *1*
      Hello Mr. Williams!Can you send me your photo with auttogramme,please? I am your good fan.I saw your film Mrs.Doubtfire and is great. Question a) Your next films.My adress is Petr Kocfelda,Pražská 120/1,Klatovy,33901,Czech Republic.Thank you very much.
      • Re: Re: Autogram

        Tak to máš asi pravdu.Ta angličtina není nic moc.Příště ji už asi nepoužiju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit