Přejít na výpis diskuzí

Roger Taylor

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Roger

    jj.... Roger je prostě super, nejlepší bubeník na světě, například Mike Terrana je rychlej a jeho sóla jsou bomba ale nemá na Rogera, Rogerovi to aspoň nějak zní...jo a je to ten nejhezčí chlap na světě :))
  • HAPPY BIRHTDAY

    Happy birhtday dear roger.You are the most sexy man of all...I love you:*4ever *14*
  • ROGER

    Roger je ten nejlepší a nejhezčí bubeník na světě. *14*
  • kate.taylor

    Pan Hudebník

    Roger je vynikající bubeník, podle mého názoru ten nejlepší, co kdy byl na rockové scéně. Nejen, že ale umí hrát skvěle na bicí, tak ovládá ještě několik nástrojů, včetně kytary a jeho hlas je také skvost. Opravdu pro mě pan Hudebník. Hřeje mě, že jsem ho viděla v Praze na koncertě Queen, kde zazářil. Roger forever *4* *14*
    • Re: Pan Hudebník

      Nic proti, já Queeny taky můžu, ale že by Roger Taylor byl nejlepší bubeník na hudební scéně *7* Je sice pravda že zvládá víc nástrojů, ale v bubnování třeba na
      Johna Bonhama z Led Zeppelin prostě nemá...
  • q.catherine

    :-)

    Roger Taylor = nejvíc sexy chlap osmdesátejch let!!!!!! *1*
    • Re: :-)

      jooo!! *14* wrrrrau *1*
    • kate.taylor

      Re: :-)

      Máš pravdu, Roger je nádhernej chlap *14* *14*
  • Roger taylor

    Roger Taylor je nejlepší bubeník a taky nejhezčí !!!!!!!!!!!!!!!!!! a jsem hrozně rádaaaaaaaaaa že jsem ho vyděla osobně a i skupinu Queen v praze 31.10.2008!!!!!!!!!!!!!!!!!! Byl to nejlepší koncert kterej sem kdy vyděla!!!!!!!!!!!!!!
  • delfin

    delfin ... konečně se mi to povedlo

    jupí konečně se mi to povedlo už nejsem fanoušek ani hillary duff a ani zaca efrona ...jsem jen fanoušek rogra taylora a samozřejmě skupiny Queen a ještě jsem fanoušek Johna Slatteryho *3*
  • delfin

    zac efron se mi moc líbí ale zas takový fanoušek nejsem. *14*
  • Delfinnek 112

    Omlouvám se jsem obojí delfinnek 112 a delfin nejde to abych se přihlásila na delfina takže to takhle bude asi pořád a to že jsem fanoušek ještě hilary duff a zaca efrona není pravda a prostě to nemůžu smazat *5*
  • už to mám

    Už jsem smazala delfinnek 112 a omylem jak jsem se přihlásila na fanouška zaca efrona a hilary duff zrušim protože jsem to nevěděla

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit