Přejít na výpis diskuzí

Roger Taylor

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To není pravda

    Ahoj já jsem fanoušek taylora jsem delfin a omylem jsem se chtěla přihlásit ale stala jsem se znovu fanoušek tím devatým delfinnek 112 to jsem i já omlouvám se ale nešlo mi přihlásit se a navíc jsem jne fanoušek rogra taylora .Nejsem fanoušek ani hilary duff a ani zaca efrona to je lež!!! *5*
  • RODGER MEDOWS TAYLOR

    rodger je tak nádhernej *14* *14* *14*
  • Můj blog

    Ahoj vím už že jsem psala o svém blogu ,ale už jsem ho vylepšila a mám tam hlavně skupinu Queen a nejvíc o taylorovi *14* *14* *14* pak o koních vlcích a delfínech.
  • Deacon

    Hele já vím že jsem fanoušek taylora ,ale jen se chci zeptat ted k současným Queenům on odešel deacon???
    • Re: Deacon

      Jo. Všichni mimo Mercuryho jsou z Queenu naživu, ale Deacon už s nima a Rodgersem nechce hrát. Škoda, co se dá dělat.
      • Re: Re: Deacon

        já bych s tím kryplem Rodgersem taky nehrála *16* .. vždyť kdáká jak slepice... když už Freddie není, neměli brát žádného zpěváka, měli zpívat sami, vždyť Brian i Roger mají krásné hlasy *14*
  • Taylor

    Můžete přijít na můj blog o delfínech ,ale hlavně o Queenech nejvíc tam mám o taylorovi *14* *14* http://www.delfin.vesele.info/queen
  • Roger

    Roger Taylor is tehe bet man of all!I love him. He have very nice faces. Hi is dainty - anymore!!!! *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • To není pravda

    V případě skupiny Arcadia jde ale o úplně jiného Rogera Taylora. Ale NÁŠ Roger byl členem třeba skupiny The Cross, kterou v osmdesátých letech založil. Tak jen tak pro pořádek.

    Měj te se!!!!
    • Re: To není pravda

      taky nechápu proč stále tento brutální omyl neopravili

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit