Přejít na výpis diskuzí

Roman Lasota

OSOBNOST 31.12.2006 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bleblebleeee

    tak to je snad je jedno že se opakuju ne? Mám svuj názor jako většina ostatních normálních lidí. Jako třeba někdo si myslí, že koprovka je nejhnusnější jídlo na světě, tak já si myslim že Roman je naprostej antitalent a hnusnej ještě ke všemu... *1* *3* *15*
    • nik011

      Re: bleblebleeee

      hej bud ticho a laskave sem nic nepis protoze na tebe neni nikdo zvedavej protoze te tady ma kezdej za trapku stejne jako ja takze az se uklinis tak sem s klidem neco odepis .bye!!
  • bleblebleeee

    tak to je snad je jedno že se opakuju ne? Mám svuj názor jako většina ostatních normálních lidí. Jako třeba někdo si myslí, že koprovka je nejhnusnější jídlo na světě, tak já si myslim že Roman je naprostej antitalent a hnusnej ještě ke všemu... *1* *3* *15*
  • veverunce

    Ahoj veverunko, není špatnej Spilka, ale uvidíme co z toho ještě bude.Hezkej den
  • Lucíííkovi

    Hraj si na andílka, ale ty zmazy, co si sem psala mluví za tebe *5* To ti nedošlo, když si psala ty hnusy o Romanovi, že se ti to vrátí? Příště nejdřív chilku přemejšlej nad tím svým "názorem", než ho sem vybliješ. Takový pako jako jseš ty se fakt jen tak nevidí, tak se zas brzo ukaž s nějakým SVÝM NÁZOREM. Zatím si ukázala jenom, že umíš sprostě nadávat a opakovat se po ostatních.... nic svýho bohužel *9*
  • veverunce

    Dobrý ráno Veveruno, teď mom. držím pěsti Spilkovi, ale moc mě to nebaví sledovat, včera sem se dívala jen na první půlku, neb. vstávám v 5 *9* Nadělávám hodiny, abych v krátkejch úřed. hodinách mohla valit brzo dom. Přibyly tu fotky Lasoty. Tak zatím papuš *3*
  • Milášek

    Románešek je nej...Láskuju ho...a ta holka taky se nazívá lucííík tak to jsi přehnala *16* *16* Romča je ten nejroztomilejší,nejuměvavější a prostě nejkrásnější a nejlepší.... *14* *14* *14*Láskuju tě ze všech nejvíc..věř mi... *14* *14* *14*
  • haha

    se nějak neozýváte co.?? Že byste už prostě neměli co říct? Že je to všechno pravdaa? Chápu, jenže to veřejný přiznání je velíííce hrozné... *1*
  • ste pěkně hnusnýýýýý

    Hele nepříjde vám že to trochu přeháníte? Že byste se za takovou fanynku styděli? To já bejt Romanem tak se zase stydim zase za takkový fanynky jako ste vy... O co vám jde? Vyhnad mě odsud? To se vám nepovede. Já sem budu chodit FURT a vy si nemyslete že když je vás víc, tak ste něco lepšího než já.. *3*
  • :)

    Moc klásnej kluk taky krásně zpívá... :) a je hrozně moc roztomilej... :-* *14* *14* *1*
  • pro lidi, co NIC A NIKDY nepochopí

    Vy jste doopravdy děsný.. Tady má někdo nějakej jinej názor, teda úúplně odlišnej a vy se proti němu úplně hnusně a sprostě spiknete.. Ste fakt pitomý. Já sem možná byla taky sprostá, ale netvrďte že jsem si začala. To si asi Veruno šťastná co? Že se k tobě přidali další úchylný lidi co? Ale nemyslete že sio já z toho budu někdy dělat hlavu *3* protože to já fakt ne, nemusim nic dělat, jen si číst jak se tu domlouváte a ste celý žhavý na to až se tu objevim a budete si ze mě dělat prdel. *9* A jestli vám je 22, tak já jsem čínská tanečnice, protože podle všeho jste taky nějaký puberťačky, který se vydávají za někoho komu je víc. A jestli jsem byla na Báře, tak to vám může být úplně jedno ne? Si můžu chodit kam chci a vy to nemusíte vůbec komentovat... *13* Tak tytyty a páááá, se těšim jak se tu hned nahromadí další várka nadávek a puberťáckejch výlevů a výjevů. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit