Přejít na výpis diskuzí

Roman Lasota

OSOBNOST 31.12.2006 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • veverunce

    neboj nic ať se ti co se jim to nelíbí třeba postaví na ucho *3* Hele ty nemakáš že jsi tady tak často? *3* a odkud jsi jestli se můžu zeptat, třeba máme společný kámoše nebo tak...snad se neptám nějak dotěrně *8*
  • Ivule a Markétko

    No konečně holky, že se tady objevil někdo normální. Souhlas, že s tím zpěvem to néjni zas tak košér, ale zpíval od srdíčka a to je pro mě víc než čistě. Některý písničky měl nádherný, jako toho Adamse nebo Tears in heaven. Nemůžu si pomoct, ale něco na něm přece je....Díkas za podporu. Až si tohle přečte Lucííík, tak ho to asi zničí *9*
  • Kluk je to docela pěknej to jo,ale se zpěvem nevím,nevím.
  • veverunce

    No ahoj Veverunko, když jsem to ráno uviděla ty její ubohý výlevy, tak sem se fakt zasmála, co dělají takový ubožačky antilasotky na těchto stránkách? Že by nás chtěly naštvat?Víš jak to je moudřejší ustoupí, proto navrhuji ignorovat, ignorovat, ignorovat *4* Ať si lezou jinam, třeba na stránky Vina Diesela, ten by se za nima určitě ani neotočil, co? Hezkej den..Ivík *4*
  • pro Lucííííka

    no jestli tomu, že se můžeš posrat radostí říkáš obhajování názoru nebo něco podobnýho, tak si asi vážně na hlavu, tahle diskuze se týká lidí, kterým se Roman líbil a ne takový ubohý výlevy,jestli si myslíš že seš king, když napíšeš že jsi to zařídila že vypad,tak jsi na omylu, ale ukázala jsi že jsi zvyklá že se točí věci jen kolem tebe ty rozmazlená chudinko, vychladni a už sem nelez. Není na tebe nikdo zvědavej.Doufám že jsi kvůli tomu utratila hodně kreditu, aby vypad, ale rodiče ti to zaplatí, viď?
  • Ahoj Lucíííku

    Tak ty nejsi puberťačka? Sorry!!! To typuju, že jsou ti tak 3 roky, protože v tomhle věku se asi sprostejm nadávkám Romanovi říká obhajování názoru!!! No a nebo si už velká holčička, ale s inteligencí vysypaný makovice s komplexama. Mně taky neva, že se navážíš do mě.... ale trochu si už ubrala na plynu, ze začátku jsem se tvýmu blití nasmála víc. *1*
  • Pro zkažené- Ivuli a Veverunku-trapáka

    Hele já si nemůžu pomoct, ale jestli je tu někdo zkaženej tak ste to vy.. Ale vy se už nedáte převychovat a jak vůbec víte že je mi pořád náct? nevíte, tak si nestěžujte.. A včera vypadl a já mám z toho první Vánoce, tak jsem se těšila jak se vám budu posmívat..:)) A jak sem psala že se postarám o to, aby Roman vypadl, tak jsem se o to fakt postarala. Ani nevíte kolik hasů jsem poslala Soničce a ostatním. *1* A vy se z toho můžete posrat. Si myslíte že je to zpěvák? Všichni koho znám, říkají že když zpívá Roman tak je to jak nějakej teploušek s hrncem na hlavě.. *1* *3* Aby sme to shrnuli, tak já se nechci hádat jenom obhajuju svůj názor. Protože Roman je ten nejhorší a největší debil kterej se kdy do Superstar přihlásil. Jo a ná tý fotce co tu má ve fotogalerce vypadá jako králík *1* *1* *1* *1*
  • pro veverunku

    Děkuji za poklonu *3* Mládež...pěkně zkažená a teď si toho chudáka Lasotu roznesou všechny ženský na kopytech, sotva si stihne zašu....se svou mladou *14*
  • I love Lucííík a Roman Lasota

    Jo Ivule, svatá pravda, ale tady nejsou žádný lidi, tady jsou akorát puberťačky.... a mě to hrozně bavííí, a doufám, že Lucíííka taky, jinak by sem furt nelezla... chápu, že je to trapný druh zábavy, ale holt ta dnešní mládž. Roman je nej, nej, nej, nej nebo snad ne??? Co Lucíííku? *4*
  • Že se vám chce hádat kvůli takové pičovině.....Jste vůbec normální?Jsme jenom lidi a urážet se navzájem kvůli někomu kdo si myslí že umí zpívat..krátíte si kvůli tomu život?Magorky proberte se

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit