Přejít na výpis diskuzí

Roman Šebrle

OSOBNOST 31.12.2006 
122 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dotaz

    Jak dlouho budeš ještě závodit? *4*
  • Ahoj Romane, chodím na atletiku a chtěla bych být dobrá jako ty.Za tím jsem všichni na závodech porazila. *3* Baví mě.Jsi pro mě furt dobrý sportovec a držím ti palce do Pentagonu *15* Tak hodně štěstí.Prosím neposlal by jsi mi tvoji fotku s podpisem??Byla bych moc ráda.Stačí na meil.Dík Ahoj
  • Je fakt super *14*
  • *9* *4*
  • Já?co to máš za podpis?hlavne že machruješ a neumíš se podepsat pořádně.Těm lidem,už došlo,že nepíšou Romanovi,ale ty neůžeš vědět,že si to nepřečte. *13*
  • přání a prosba

    spolu s mou ženou nejen patřime mezi Vaše sportovní fandy ale hlavně obdivujem jak všestrannost tak normální lidský postoj ke sportu a životu - přeju Vám nejenom at se Vám stále daří a vydrží Vám forma i zdraví a ať ukazujete v té dnešní komerci mladým kudy kam i nám bývalým sportovcům připomínáte léta aktivního sportování, letos nám oběma již bude 50 ale pohorky, kolo a lyže snad neopustíme nikdy, stejně tak jako každopondělní volejbal, kde každý týden probíráme kde kdo a co vyhrál... Určitě to bude znít bláznivě, ale vím, že mojí ženě by k jejím 50nám 4. ledna 2006 udělala nesmírnou radost Vaše podepsaná fotka, to by bylo největší překvapení které by jí kdo mohl uštědřit, je to bývalá gymnastka a hrozně fajn ženská. Omlouvám se ale možná pochopíte snahu jednoho postaršího chlapa udělat radost ... jednou snad taky budete myslet při rekreačním sportu na ty skvělé profíky a bude Vám stejně jako mojí ženě dnes ... sorry za mnoho slov a pokud by to bylo možné pak adresa je D.Bernatíková, U kultur domu 1060, 73541 Petřvald .... moc díky i jen za přečtení této prosby
  • dotaz

    Ahoj Romane, jmenuju se Jíra ( je mi 7 let ), od 5 let chodím na atletiku a jseš můj velký atletický vzor, až budu velký tak budu stejně dobrý jako ty. Rád bych se s tebou setkal, ale na to jsem ještě moc malý. Byl bych moc rád kdyby jsi mi mohl poslat tvojí fotku s podpisem. Děkuji ahoj Jíra
  • ahoj Romane jen se chci zeptat dělám atletiku a jak bych se mohl dostat k vojákům do dukly ale nemám vojenskou školu ale jenom učňák jestli by si mi mohl poradit dik a měj se čau
  • Cus Sebo !

    Cau Romane nemuzu na tebe sehnat kontakt, vratil sem se po delsi dobe z ameriky a rad bych s Tebou pokecal. Zatim cau Brusi
  • Fine

    to rps Ti fakt jde!!!no,ale ta atletika je o hodně lepší,ale potvrdil jsi,že jsi i ve virtuálním sportu skvělý...Drž se!(pozn.ze souboje na ZŠ Lysolaje 5.9.)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší