Přejít na výpis diskuzí

Roman Šebrle

OSOBNOST 31.12.2006 
122 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dopis s prosbou:

    Ahoj Romane, dovoluji si tě oslovit, jsem ten vodník co tě zdravil u slavnostního otevření Adidas hal v Brně, kde jsi měl autogramiádu. Jsem Imitátor a loutkoherec a rád bych tě požádal o možné sponzorství mého loutkového divadélka z důvodu, že nemám sponzora do dnešní doby. Vím, že tě neznám osobně, ale možná, že jsi o mně slyšel skrze net. Už jsem se obratil na hodně celebrit, ale zatím neuspěšně, proto oslovuji tebe. Rozmysli si to Romane dávám ti na to čas. Napiš mi na e-mail:brnensky.sobota@seznam.cz. Mobil: 737033124. Jsem spozdravem a porozmýšlej o mém e-mailu. Budu se těšit Jiří Pánek
  • Pravopisná chyba

    Nic proti Vám, nechci vypadat jako hnidopich, ale ve článku o tak skvělém sportovci jako je R.Šebrle byste možná mohl napsat slovo vítěz s měkkým I!
  • hm.... cetla sem si t co ste tady mnozi psali!! a nechapu proc tady pisete , ze i nadale jste muj velky vzor!! fakt to nechapu!!! Pravy fanousek ci faninka je vzdycky i kdyz jeho vzora podezdrivaji z dopingu!!! Romi ja sem ti verila!!! Lidi co by ste delali Vy kdyby ste za 2 dny meli jen 4 tatranky!! on mel mziky pred ocima a on i Dvorak potrebovali cukr!! Seba by si nikdy nevzal a a ni by si nenechal pichnout doping!!§ Pokud ste si to mysleli tak ho teda vubec neznate!!! je to hodnej, cistej chlap!!! I ked ti to nevyslo v Helsinka doufam ze za 4 roky se ti to uz konecne povede a stanes se MISTREM SVETA!!! vim ze jen tento titul nemas tak mas o dalsi motivaci vic!!! Vim ze by si kazdemu dal i to posledni co by si mel!!! Gatuluji k dalsimu Diteti ktere ceka tvoje manzelka a doufam ze Stepanek bude po tobe desetibojare nebo po obou dvou atlet i to druhy dite ktere cekate!! a ze budou reprezentovat nasi zemi stejne dobre jako ty i tvojemazelka!!!! Takze abych to zkratila i dyz vim ze si to tady nectes ale i tak Vsechno nej nej nej-lepsi v dalsich letach tve sezony!! A nezapomen my vzdycky budeme s tebou!!! VZDYCKY!!! mame te radi!!!
  • Ahoj Romane, pro mě zůstáváš i nadále vzorem "čistého" sportovce. Nenech se odradit takovou banalitou. Přeju hodně úspěchů do budoucna. Hlavně do Pekingu!!!
  • Když budeš mít čas, Romane, můžeš mi napsat, jestli už ses z toho podezření vzpamatoval a jestli jsi našel motivaci do dalších závodů. Toto je má správná emailová adresa.
  • Romane, moc Ti gratuluji k další medajli. Hlavně Ti chci ale vzkázat, abys nekončil, i když Tě jistě to podezření z dopingu moc mrzí(Dnes jsem Tě viděla v televizi a bylo na Tobě vidět, že tě to sebralo-není se čemu divit). Teď jim naopak musíš ukázat, že jsi nejlepší a že žádný doping nepotřebuješ. Byla jsem, jsem a budu nadále Tvojí velkou fanynkou stejně jako mnoho mých známých. PS:Přeju Ti mnoho dalších úspěchů nejen v závodech, ale i v soukromém životě.
  • Výsledek dopingu

    Díky kluci, že jste čistí!!! Je lepší nevyhrát než brát doping. Jste fakt vzorem pro všechny sportovce. Ahoj a mnoho dalších úspěchů. Petr
  • letos 3. místo v desetiboji, ale i to je dost dobrý!!!!!!!!!!!!!!! Hodně úspěchů a hlavně zdraví do dalších let!!!!!!!!!! púřeje terinka
    • veverka017

      Re:

      3 místo při velkym štěstí,dělám taky atletiku-a tenhle rok byl hodněkrát zraněnej *9* Ale třeba to bude nad očekavání a místo bude lepší!Prý se cítí dobře a Roman je bojovník nevzda se,i tak to soupeři budou mít s Romčou těžky...Klobouk dolů Šébo *4*
  • Jo jo vyživující infuze to je věc. Ale seš dobrej chlape!
  • Blahopřání

    Přeju Románkovi vše nejlepší k jeho dnešnímu svátku hlavně štestí, zdraví, lásku, peníze a aby vyhrál v těch Helsinkám. Aby všem ukázal, že nemáme jen pěkné čechy ale i dobré a nejen ve sportu :-) Tak HODNĚ ŠTĚSTÍ ROMÁNKU!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit