Přejít na výpis diskuzí

Roman Vojtek

OSOBNOST 31.12.2006 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Pane Vojtek, asi jste s Vaší paní upadli na hlavu. Když chcete být na volné noze, tak musíte počítat i s krizovou situací. Pokud se Vám současná situace nelíbí, tak běžte makat do fabriky. Myslím, že boj proti koronaviru je důležitější než to, že nemáte práci.

 • Per to tam pod tlakem
 • 810-297
  Je mi pana Vojtka hodně líto za to, co ho postihlo, poznamenalo ho to na celý život. Myslím že měl zůstat na Moravě, odkud pochází, mezi vlastními příbuznými a tam také založit rodinu - byl by šťastnější a nedělal by to co dělal.

  Myslím že to je v jádru dobrý člověk, ale to co udělal se nedělá (i když nevíme jak to ve skutečnosti bylo).
 • Vážený pane Vojtku,
  vraťte se k manželce a dětem.
  Vaše přítelkyně je klon Vaší manželky, ale která Vám nedá tak nádherné děti, jako jste mělE v úplné rodině.
  Každé chvíle, kdy s dětmi nejste, budete litovat.
  Život rychle uteče, a zjistíte, co jste promarnil, o co jste přišel.
  Vraťte se k rodině.
  To je gesto statečného a charakterního muže.
  Přeji Vám k tomu hodně odvahy.
 • Jseš boží a na s hnusný pomluvy nehleď.
 • Všechno nejlepší k narozeninán !! :') *14*
 • Vážený Romane Vojtku!!
  Už asi máme všichni normální lidi - čtenáři i diváci - dost hnusných pomluv Vaší osoby. Dovoluji si Vám sdělit, že já a celá moje rodina Vám držíme palce, abyste mohl v klidu pracovat, cpát peníze vydřené své rodině, ale hlavně v klidu žil Vy sám. Vaše choť asi neměla ponětí, jakého perfektního mužského si vzala.
  Držte se a nebojte se, fanoušků máte dost a dost a máme Vás opravdu rádi.
  Do vínku Vám byl dán talent ke hraní, zpívání, tančení atd. Není zanedbatelné ani to, že jste velký fešák. Opravdu se nebojte budoucnosti - ono to možná jistým lidem ať venku, či v rodině dojde a budete žít v klidu. Ať dětičky rostou, jsou zdravé a Vy s nimi. Srdečně zdravíme Šuchmovi z Prahy! *4*
 • Proč odešel od manželky?Bude to teď mít hodně těžké. :-( ;-(
 • On je super hlevně že všichni co tu oněm píšou ty kraviny tak jsou svatí ani jeden nebo jedna z vás nebyl/a nevěrný/á.Všichni jsou svatí najednou.
  Vy s něma bydlíte nikdo to neví proč to udělal a co když to byla vina
  jeho manželky to nikoho nenapadlo že.
  On je boží a super mám ho ráda
 • Co se týče "kauzy" Romana Vojtka je mi smutno. Tady se rozebírá veřejně život a manželství jednoho známého herce a zpěváka. Ano, je smutné, že opustil rodinu, je smutné, že se to stalo pár týdnů před porodem. To vše je prostě smutné. ALE, zamysleli jste se někdo nad tím, kolika rodinám se toto děje v běžném životě a nejde o celebrity? Proč se tady kritizuje člověk, jen proto, že je snad trochu známý, když tohle dělají ostatní chlapi v běžném životě naprosto normálně? Já sama mám 3 děti, z toho jedno čerstvě narozené a jsem v úplně stejné situaci. Ptá se někdo mě nebo řeší někdo moji smutnou situaci? Neřeší, nejsem mediálně známá, tak to nikoho nezajímá. Proč taky. Tak se ptám, proč tady probíráme situace, které jsou naprosto běžné. Vím, jak se cítí jeho žena, ale také vím, že to, že musí rodit císařským řezem není zapříčiněno náhle vzniklou situací.
  Nechci se zastávat Romana Vojtka, on sám si musí ve své hlavě srovnat, jestli jeho pocity už byly tak nevyhnutelné,že to musel takto řešit. Ale už mám po krk zahlceného internetu zprávami "zaručenými a z první ruky" jaký je Vojtek hajzl. Uvědomme si, že tohle je prostě život. Kdo z nás žil v té domácnosti,že si myslí, že má právo teď komentovat a kritizovat to, co se stalo? Mě sice neopustil manžel před porodem, ale po něm. Co myslíte, kdy to bolí víc? Kdo si tím neprošel, neví o čem mluví a tudíž nemá nejmenší právo tady psát ty nesmysly.
  • tím víc se divím, když jste podobné zažila. Jste vůbec při smyslech? I já jsem tím prošla, je mi 70 let a nikdy se s tím nevyrovnám. Jsou to svinstva a proti těm se musí bojovat, lituji vás, že jako žena můžete takto blbě mluvit!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit