Přejít na výpis diskuzí

Roman Vojtek

OSOBNOST 31.12.2006 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravim. Ja sice nejsem pan herec Roman Vojtek, ale rada bych vam napsala, ze jsem napsla godne lidi co po me chteli mail, tak Vam ho posilam. Muzete se me zeptat na co chtete rada odpovim a popripadne mozna nejaky vztah zmenim na pratelsky. S pozdravem a pranim zbytku hezkeho vecera, Vase >tanecnice< Nelly Sofie Gottová♡ - Nelka

    nella.gottova@seznam.cz

  • Pane Vojtek, asi jste s Vaší paní upadli na hlavu. Když chcete být na volné noze, tak musíte počítat i s krizovou situací. Pokud se Vám současná situace nelíbí, tak běžte makat do fabriky. Myslím, že boj proti koronaviru je důležitější než to, že nemáte práci.

  • Per to tam pod tlakem
  • 810-297
    Je mi pana Vojtka hodně líto za to, co ho postihlo, poznamenalo ho to na celý život. Myslím že měl zůstat na Moravě, odkud pochází, mezi vlastními příbuznými a tam také založit rodinu - byl by šťastnější a nedělal by to co dělal.

    Myslím že to je v jádru dobrý člověk, ale to co udělal se nedělá (i když nevíme jak to ve skutečnosti bylo).
  • Vážený pane Vojtku,
    vraťte se k manželce a dětem.
    Vaše přítelkyně je klon Vaší manželky, ale která Vám nedá tak nádherné děti, jako jste mělE v úplné rodině.
    Každé chvíle, kdy s dětmi nejste, budete litovat.
    Život rychle uteče, a zjistíte, co jste promarnil, o co jste přišel.
    Vraťte se k rodině.
    To je gesto statečného a charakterního muže.
    Přeji Vám k tomu hodně odvahy.
  • Jseš boží a na s hnusný pomluvy nehleď.
  • Všechno nejlepší k narozeninán !! :') *14*
  • Vážený Romane Vojtku!!
    Už asi máme všichni normální lidi - čtenáři i diváci - dost hnusných pomluv Vaší osoby. Dovoluji si Vám sdělit, že já a celá moje rodina Vám držíme palce, abyste mohl v klidu pracovat, cpát peníze vydřené své rodině, ale hlavně v klidu žil Vy sám. Vaše choť asi neměla ponětí, jakého perfektního mužského si vzala.
    Držte se a nebojte se, fanoušků máte dost a dost a máme Vás opravdu rádi.
    Do vínku Vám byl dán talent ke hraní, zpívání, tančení atd. Není zanedbatelné ani to, že jste velký fešák. Opravdu se nebojte budoucnosti - ono to možná jistým lidem ať venku, či v rodině dojde a budete žít v klidu. Ať dětičky rostou, jsou zdravé a Vy s nimi. Srdečně zdravíme Šuchmovi z Prahy! *4*
  • Proč odešel od manželky?Bude to teď mít hodně těžké. :-( ;-(
  • On je super hlevně že všichni co tu oněm píšou ty kraviny tak jsou svatí ani jeden nebo jedna z vás nebyl/a nevěrný/á.Všichni jsou svatí najednou.
    Vy s něma bydlíte nikdo to neví proč to udělal a co když to byla vina
    jeho manželky to nikoho nenapadlo že.
    On je boží a super mám ho ráda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit