Přejít na výpis diskuzí

Roman Vojtek

OSOBNOST 31.12.2006 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dotaz

    může mi někdo napsat,jestli Roman Vojtek je brácha Pepy Vojtka z Kabátů?
    • Re: dotaz

      Roman Vojtek a Pepa Vojtek z Kabátů nejsou v žádném příbuzenském vztahu :)
  • Vek je cislo a realita druha vec

    Nekdo vypada spatne uz ve 20ti a nekdo je pritazlivy jeste ve 40ti. Tak to proste chodi.... Vek jako cislo je jedna vec a realita je vec druha....
  • wow

    Je to hodně sexy kluk *14* . Šťastná jeho manželka: v noci bych si to s ní vyměnil. *3* *15*
  • terishek

    konečně!!

    no konečně bude tátou!! to to trvalo :-D má už na to věk mýmu tátovi je 35 a mě 15 ..takže má menší sklus :-D *3* *14* *4* *5* *3* *1*
  • Je prostě dobrej!

    Já teda myslím, že Roman Vojtek je prostě dobrej! Výborný muzikálový herec a zpěvák! Několikrát jsem ho viděla a byla to bomba! Všem doporučuju! Přeju mu moc úspěchů a štěstí!!!!!!!! *14*
  • svatba

    románku a terezko ta svatba byla nádherná.nikdy na ni nezapomenu a ta party ještě lepší.a příště na těch fotkách už blbnout nebudeme slibuju. *3*
  • bohatství

    jo a ještě kdo nemá prachy je prostě pro každého nula.všechno je to jen o penězích.
  • romča

    hele romane ještě jednou mě hodíš do toho bazénu u nás tak tě asi zastřelim.
    jo a mimochodem vy se všecky zblázníte z fotky kterou vám poslal ale naživo jste ses ním ještě nebavili nikdo,pak bych vás chtěla vidět kdyby k vám přišli na grilovačku na zahradu.bylo to supeeeer až na ten bazén.jo a ještě víte kolik já znám hvězd ze showbyznysu např.míša dlouhý,honza revai,vojta kotek,jirka mádl atd.je jich hodně.ale třeeba na dovolený v egyptě jsem potkala alessandra preziosiho.a ptáte se proč no na to je jednoduchá otázka můj táta je totiž po politicích třetí nejbohatší čech takže si může dovolit pozvat na moje narozky třeba zrovna romana vojtka
    • Jenom se z toho nepotentuj, to, že je tvůj otec třetí nejbohatší v republice, není tvoje zásluha. Já bych k takovým snobům nešla ani na wc.
    • Re: romča

      ježiš tak nemachruj myslíš že je někdo zvědavej na to že lezeš celebritám dozadku jen proto že má tvůj tatínek prachy? *5* *16* *10* *8* panebože takovýhle lejdy fakt nesnáším
      • 100%souhlas
        tyhle lidi fakt nechapu... co je nam do toho ze mas tatinka milionare??
        a co je nam do toho ze te roman hodil do bazenu... to mu radci zavolej a rekni mu to osobne nez abys to tady vypisovala... NO COMENT *10* *16* *10* *10* *10* *10* *16* *16* *16*
      • helenaclare
        přestante mi tady pomlouvat bráchu..... *10*
        • tak bratrikov??ja neviem komu mam verit .... jeden rika bratrikov a druhy zase kmotrov...deti vzdyt ja to jedno... tvoj je to bratrikov a tvoj kmotrov ...
      • terezias

        Re: Re: romča

        mno my gringos vás frizky taky nemáme moc vlásce...a to že máme víc peněz než vy neznamená že násmusíš hned urážet... *5* *5*
      • terishek

        Re: Re: romča

        tak proč to čteš.. *7*
    • Re: romča

      hele nwm jestli ses tak najivni nebo co ale fakt nejsi jedina co ho zna,ja ho znam uz od mala,protoze je to muj kmotr *1* *1* takze se moc newitahuj a jestli de o vecirky tak na tech byl u nas snad na kazdym co sem delal, v jednom mas pravdu jejich svatba byla suprova
      • Re: Re: romča

        to si myslíš že ti věřm *7* *1* *15* .dokaž to že je tvúj kmotr *5* .ale silně o tom pochibuju *15* *15* *15* .jsi tak směšný díky že si mě rozesmál *15* *15* *15* *1* *1* *1* .to že je tvúj kmotr jsi napsal jenom kvúl tomu abys chtěl být něco víc než já ale to nikdy nebudeš *5* *1* *1*
        • Re: Re: Re: romča

          klidně se ho zeptej když si tak věříš... já nemám zapotřebí se nad tebe nějak vyvišovat já jsem totiž 100% lepší...jo a klidně se podívej na ty fotky ze svatby, já tam totiž byl...

          p.s. tobě se to taky nedá moc věřit že se s romanem znáš.... *1* *1* *1* *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: romča

            dobře ale jak vypadáš *7* .
            • boze moj ja neviem proc sa tady hadate deti...
            • Re: Re: Re: Re: Re: romča

              mám tmavější hnědý vlasy asi tak po krk, mám hnědé oči a sem asi tak 160cm
  • kikkim

    Brno

    Nevíte někdo náhodou jestli nehraje i v Brně?Prosím prosím.... *4*
    • neviem...ale podla mna ano. *2*
    • Re: Brno

      hele ted v nedeli jsem byla v brne na baby party kterou porada segry skola a byl tam romca a je prooooooste uzasnej a rikal neco ze bude mit nejaky predstaveni v brne tak nwm mno :-D
    • andreja1

      Re: Brno

      Tedkom natáčel nějaký nový seriál v Praze v Bohnicích v psychiatrické léčebně,dělám tam sestru u našeho pav.jezdil na motorce..
  • Vše nej....

    Vše nejlepší k narozenimám. Hodně štěstí,zdraví a mnoho úspěchů. *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit