Přejít na výpis diskuzí

Romola Garai

OSOBNOST 31.12.2006 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Emma

    Mě se strašně líbil film Emma od BBC s Romolou. Byla úžasná. Je to novej film, myslim že z roku 2009 a tam byla fakt super, ale musim souhlasit, že v Pokání na Keiru neměla, protože Keira je nej... *4*
  • narozky

    vše nej romolo...
  • w.eruli.nk4

    ..

    Jo asi spolu chodili,když to píšou!Taky newim a docela mě to zajímá!_Chci aby byli spolu,ale už nemůžou!Diego Luna si minulej rok wzal Camilu Sodi a už maj chlapečka...
    Smůla no...
    Sem ho chtěla já! *14* *1*
  • anninka0001

    pokání

    tak lidičky,shlédla jsem pokání a musím říct,že Romola tam hraje fakt dobře.na Keiru sice nemá,ale jinak super *1* .
  • Romola a Diedžínek

    Takže lidičky my viděli za kamerou 2 Hříšný tanec 2 a musíme říci, že ti dva se zaháčkovali. Jak ji chtěl znásilnit v moři a na pláži ji pustil a pak mu řekli: Zvedni ji, Diego!! Ha, ha!!! Romolu úplně nesnášíme, je to tuctová holka a má držku jako kachna a nos jako bachyně... my jsme totiž krásné modelky, volíčkové miloučký.. ale Diedžínek jako non plus ultra!! Je tak krásný až jsme vydechli láskou *14* *14*
  • NJN

    myslim jestli spolu nechodili diego luna a romola garai po hrisnem tanci 2 *1*
    • Re: NJN

      já jsem na jednom blogu četla,že spolu chodili během natáčení,pak to asi krachlo
  • !

    jo a nevim proc rikas ze je plnostihla ?! tos asik nevidela plnostihleho cloveka ze :-D ale sem rada ze snad nedrzi zaden drastycke diety jako ostatni celebrity a ji to oproti nekterym slusi :-)
  • Otázka

    a nevite tak nahodou jestli spolu nechodili ? kdyz sem videla nejake fotky jak jsou tam spolu a objimaji se,.. tak nevim *3* *14*
  • ♥Dirty dancing 2♥

    Romola je suprova herecka, je hezka a sympaticka a v hrisnem tanci 2 ji to hrozne sluselo a krasne tancila a to same i diego luna :-) diego a romola se k sobe strasne hodi... a hrisny tanec 2 je ten nejuzasnejsi film jaky jsem kdy mohla videt ! ♥♥♥ *14* *14* *1* proste ta hudba,herci,dej,scenar,to jak oni dva tancili,a ze se to stalo je nadherné(az na to ze se museli nakonec rozloucit) Proste neni co dodat, na ten film bych se mohla divat kazdy den :-) *14* proste mi z toho hrabe a taky bych chtela umet tancit jako oni dvaa *14* *1* *1* *3*
  • Kočka..

    No holky..nač držet diety..podívejte se.. plnoštíhlá Garai..a jak je neuvěřitelně sexy, k sežrání!!!!!!! Na jejím těle není co vytknout!!!!! *4* *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit