Přejít na výpis diskuzí

Romola Garai

OSOBNOST 31.12.2006 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dirty Dancing

    *4* romola je anděl v tom filmu moc jí to tak slušelo..... koukala jsem na její fotky a líbí se mi víc přírodní než zmalovaná jako ty ostatní..... fakt ten film mooc žeru jak i jí a diega.....dvojka je lepší než jednička! *14*
  • viděli jste mary bryant?tam hraje divku,kterou poslaly na sedum let za malý trest do kolonie
  • ?

    je pravda že hrála v Scooby-doo2? *7*
  • Jsem zamilovana do toho filmu a romola je super,akorat o ni nemuzu najit moc informaci,protozze je malo znama a to me stve:-(..O hrisnym tanci2 vsichni rikaj ze je to blbej film,ale me se strasne libi a ta hudba je bomba!
    • Romola Garai

      *3* hele tak to jsme dvě já ten film taky miluju a ted jsem si právě stáhla písničky z dirty dancing 2 a fakt dobrý na ten film koukám tak 2-3 týdně:D *14*
  • Super

    Hříšný tanec 2 je vážně moc super, strašně se mi to líbilo a oba hlavní herci to zvládli na jedničku. Prostě jsem nadšená:-)
  • má na to aby byla výbornou herečkou a ještě natočila Hříšný tanec 3
    • Re:

      Nevíte někdo jestli bude hrříšný tanec 3?????? *3*
  • hezka holka

    cau jsi fakt vklidu baba.
  • Ahoj

    Sohlasím s váma,Romola je fakt super,slušelo ji to tam a dobře to hrála,ale i Diego.Fakt se mi Ten film libi a doufam,že ji uvidím hrát i jinde.
  • romola Garai

    Romola je hezká dívka, moc ji to slušelo a navíc má krásné vlasy
  • Jako lidičky musím vám říct, že v tom hříšém tanci jí to fakt slušelo a hlavně jí ta role hodně sedla... Je docela super a hlavně sympatická

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit