Přejít na výpis diskuzí

Romy Schneider

OSOBNOST 31.12.2006 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • alvinka
    *14* neni to fuk
  • Z jakého důvodu zmizí počet like nebo dislike, když chci osobnost ohodnotit? U některých jsou už tisíce hlasů a tím, že dostanou nové ohodnocení, o všechna předchozí přijdou? To je dost velká chyba, měli byste s tím něco udělat...
  • Samozrejme, neni ona jenom Sissi, ale hrala i v Triplle Cross s Goldfingerem, teda Frobem.
  • Slavná rakouská herečka vlastním jménem Rosemarie Magdalena Albach-Retty, která zemřela za dost nevyjasněných okolností v jejích necelých 44 letech v Paříži. Není to jen filmová císařovna Sissi, ale ztvárnila dost rolí, kvalitnějších a to myslím zejména ve Francii, kde působila mnoho let a kde i zemřela. Její úspěšná kariéra byla protipól jejího osobního života. Četla jsem její celoživotní zápisky z jejího deníku a viděla o ní autobiografický film, který vzniknul poměrně nedávno. *4*
  • Romy vs. Gabrielle

    Romy mi připomíná anglickou herečku Gabrielle Anwar, mají podobné rysy ve tváři, snad i stejnou výšku. A ani jedna neměla štěstí na chlapy..
  • Peníze nejsou dílem náhody

    Nabízím přivýdělek bez narušení Vašeho dosavadního zaměstnání nebo studia. Vše si řídíte od svého počítače. Jednoduché, časově nenáročné, nejde o podomní prodej. Nezáleží na věku ani počítačových dovednostech, tady má šanci každý. Příležitost mají všichni, co hledáte řešení. Peníze nejsou dílem náhody, ale odhodlání je získat. www.nakupujavydelavej.eu *3*
  • Vydělávej chytře

    . Každému zájemci nabízím možnost si vydělat jednoduchou činností na internetu.Kontaktujte mě každý kdo si chce vydělat.Během několika týdnů to mohou být opravdu velmi zajímaví částky.Činnost zvládne v pohodě i školák, věková hranice je však 15 let. Pokud máte tedy chuť něco pro sebe udělat, neváhejte, jsem tu pro vás.
    www.nakupujavydelavej.eu
    *14* *14* *14* *14*
  • Druhá výplata

    *3* Hledáme spolupracovníky a partnery, pro internetový projekt. Požadujeme: PC, připojení k internetu, základní znalosti PC, spolehlivost, samostatnost. 2-3h denně. Nabízíme: partnerské webové stránky, uživatelskou, technickou, podporu, neomezeně rostoucí příjmy. Veškeré informate o možnosti přivýdělku najdete na: www.krasavice.prace112.cz
  • Romy

    Neviem ci zrovna sa to vola infarkt, na co umrela, ale pravdou je, ze pred tym si dala koktail pozostavajuci z alkoholu a praskov na spanie a už sa nezobudila...
    • lynette

      Re: Romy

      To máš odkud, tuhle blbost? Z bulvárního plátku *15* *9*
      • Re: Re: Romy

        To je pravda, četla jsem kdysi o ní knížku, o jejím celém životě + zápisky z jejích deníků, které si vedla po celý život. Psali to tam, že si k té zástavě tak trochu pomohla.
        • Po smrti Davida brala Romy nespočet prášků (na povzbuzení, na spaní, antidepresiva atd.), které poměrně často zapíjela alkoholem. Tohle všechno její tělo zdrcené ztrátou syna prostě nezvládlo, takže v noci z 28. na 29. května 1982 u ní dochází k zástavě srdci. Hned se spekulovalo o sebevraždě, ale to bylo spíš přání bulváru. Romy sebevraždu neschápala, ale zemřela na zlomené srdce jak řekl její dobrý přítel Claude Sautet.
  • Romy Schneider

    Romy ty jsi pro mě nejlepší herečka a žena na tomto světě ikdyž už mezi námi nejsi.Zasloužíš si to!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit