Přejít na výpis diskuzí

Ronnie Radke

OSOBNOST 15.1.2009 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • helisek610

    ronnie

    Nevite někdo co napsal Craig Ronnimu na myspace?
  • Ronnie

    Konečně je zpátky.Už ma i novej projekt http://www.myspace.com/fallinginrev ersemusic
  • strifynka

    i BACK

    RONNIE IS BACK !!
  • strifynka

    ronnie

    na facebooku,jsem se se dozvěděla že Ronnie by měl být propuštěn z vězení už v prosinci.
  • monikalk8

    mmm

    No takhle já si myslim,že určitě tam Ronnie chybí ato dost..Ronnie je skvělý zpěvák a tak strašně krásný chlap..V Escape The Fate vážně chybí,ale i Craig je skvělý zpěvák...Zpívá pěkně...Sice ty písničky které nazpíval Ronnie k němu moc nejdou,ale to jen proto,že jsou dělány přímo na Ronnieho...Vzpomeňte si třeba na The Flood...Skvělý song...Ale je vážně pravda,že Craig mi víc seděl do Bless The Fall a Ronnie do Escape The Fate! *4*
  • x.cuttie.princess.x

    Ronnie =****

    Ja si teda myslim ze Ronnie je uzasnej i spravnej zpevak..je proste uzasnej i ve zpivani..i vtom jak vypada..Ale za ty drogy nemuze..=(( Jeste porad je ve vezeni..ted v zari by ho meli uz pustit..Ale MOOC Mi chybi...Kdyz ho pustej..!!! Tak by mohl zpivat dal..Protoze byla by to skoda..ztratit takovy jeho kraasnej hlas...=)) <333 *14* *14* *14* Ale kdyby se vratil zpatky..aby si zase nejak neublizil...! =(( Jinak ho mam mooooooc rada..!! Je nejlepsi zpevak..!!! =*** *14* *14* *14*
  • rpattz

    Ronnie 4ever

    Ronnie je najkrásnější..nejnádhernějš
  • nesnasim crejga

    crajg vubec neumi spivat lepsi bylo kdys tam byl ronni ten umnel spivat crajg at de do prdele *16*
    • oxiseq

      Re: nesnasim crejga

      Tk Ronnie si za to může sám *8* Sice mám mnohem radši Ronnieho než Craiga ale Craig přece Ronnieho nevyhodil a Craig zpívat umí a dost dobře *10*
      • chelse

        Re: Re: nesnasim crejga

        cože ehm nechci ti tu kazit atmosferu twých kecu ale ronnie je lepší než ten panak co ho nahradil to se divim že tam max green ete je když byl z ronnim kamoš a to dost velej a určo je pořád !!!a ronnie je slavnější a hezčííí a umí spívat líp tak srry že sem ti přerušila ty twí kecy každej si myslí co chce a ja si budu stat při svím ! *16* *16* *16* a ronniho vubec neber do huby jasný !
        • tak kecat můžeš, když tomu nerozumíš a přece jenom proč by Max ocházel když je to jeho skupina a on ji založil sice s Ronniem, ale Ronnie si to zavinil sám a myslim si teda že Craig má o dost lepší hlas a o dost lepší scream, jinak ale taky bych rád aby se vrátil do ETF, ale to už se prostě nestane. *16*
          • to že má craig lepší scream je zanedbatelný vzhledem k charisma kterým vládne ronnie ... to co udělal uděla já nevim co přesně provedl ale vim že si za to prožil svoje a tres si odseděl ... začíná znovu ... a Falling in reverse jsou lepší než ETF
        • chelse

          Re: Re: Re: nesnasim crejga

          a když máš radči ronniho tak ploč ho tady pomlouváš tak se příšte koukej co píšeš prosimtě!
          • Re: Re: Re: Re: nesnasim crejga

            Aha, a to že Ronnie částečně může za smrt mladého kluka není podstatnější než to, jak zpívá nebo to jak vypadá? Craig zpívat umí o tom se hádat nemůžete, ale Ronnie byl prostě Ronnie. Krásný charakteristický hlas a byl nehorázně rozkošný... jenže za to co udělal, si trest zaslouží a Craigovi emůžete nic vyčítat, spíše Maxu Greenovi, takzvanému "kamarádovi".
            • Re: Re: Re: Re: Re: nesnasim crejga

              Hej, co vlastně Max udělal? *7*
            • Re: Re: Re: Re: Re: nesnasim crejga

              Jááj... musíte se hádat jak malý.. a přitom ani neumíte napsat správně Zpívat... když chci někam něco napsat, tak to napíšu bez chyb omg..
              Craig zachránil kapelu, když Ronnie šel do vězení, jinak by se ETF rozpadli, takže děkujte Craigovi... Ronnie je daleko lepší než Craig, ale za ty drogy si může sám! Neměl je blbec brát.. a o tom klukovi, kterej umřel.. O tom víte taky pěkný ho***! Nevíte jak to PŘESNĚ bylo, tak se tady nehádejte jak malý... Takže klid...
            • rpattz

              Re: Re: Re: Re: Re: nesnasim crejga

              heh..zavinil smrt toho kluka v sebeobraně.. *16*
  • death.leniska

    o_O

    je krásnej *14* *14* *1*
    • oxiseq

      Re: o_O

      Je *14*
  • ronnie

    je skvelej *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit