Přejít na výpis diskuzí

Ross Lynch

OSOBNOST 26.9.2012 
559 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • love you es nejlepsi
    • Ahoj ty jdes na koncert? :)
  • Ahoj, je pravda, že Ross chodí s Courtney Eaton? :O A kdo jde na jejich koncert (R5) ? :O :3
  • sandra.rosenkranzova
    Sekne ti to si nádhernej *14* *14* *14* *14*
  • Si krásny
  • uz se hrozne tesim na koncert <33333
  • cau rossy heleje pravdaze chodis s laurou marano jestli jo tak odepis jestline nepis
    • nauč se psát a neodpoví ty na cz stránku :)
  • Docela mě štve že chodí s Courtney Eaton a ne s Laurou Marano.
    • Aj mne
  • Ross Lynch ... Môj velký hudobný,herecký a tanečný vzor. V seliári Austin & Ally som ho zbadala spievať a tancovať. Bol úžasný a tak som sa vidala tiež jeho cestou... Poznám skoro všetky jeho pesničky a bolo by úžasné vidieť sa s ním... Je trošku bláznivé že môj vzťah z jednýtm mojím kamarátom sa podobá tomu čo medzi sebou cítia Austin a Ally.
    Iba Rossov hlas a iba jeho spev ma dokáže ukludniť keď som smutná ale dá mi aj inšpiráciu k životu a zmysel skúšať všetko ďalej... Keby Ross Lynch neexistuje tak nemám nič s toho čo mám...
    Ross aj keď to určite nečítaš tak ti ďakujem zato že si aký si ... Nemeň sa a buď sám sebou. Si naozaj úžasný spevák a herec. A mali by sme si ponaučenie zobrať všetci .. Buďme sami sebou a nech si vravia čo chcú... Kým máme mi Rossov hlas a jeho dokonalý spev zvládneme všetko ...
  • You are nice. Very nice.
  • Happy.smile
    Mám ho ráda jenom se mi nelíbí vlasy(má mikado no možná trochu kratší )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit