Přejít na výpis diskuzí

Rowan Atkinson

OSOBNOST 31.12.2006 
65 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je fakt perfektní komik*15*, Mr.Beana hraje uplně super , ale i v jiných filmech je výbornej, nikdo na něj nemá je BEST!!! *3*
  • upe.crazy.aja

    bestttttttttt

    nejlepši herec všech dob zbožňuju jeho filmy jsou nejlepši skvělej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • je to suprový komik! *1* *4* *3* poprvé jsem ho zahlédla v mr.Beanovi a potom později i v milionovém závodě-a tam to bylo taky suprový...prostě všechny filmy *1* *15* *4*
  • ten chlap proste nema chybu. kdyby byli vsichni na svete tak veseli, neresili drobne starosti, tak je tu bajecne......
  • Ej lidi, ja toho chlapa upe zeru.. je to fakt frajer.. Budu brecet, az umre, i kdyz jsem ho nikdy nevidel nazivo (coz bych nesmirne rad), Rowan je opravdu bombovy herec, ktery dokaze pobavit i kratkym skatchem o tom, jak se chovat na rande.. Jen cekam, kdy s tim vsim definitivne sekne a odejde do duchodu.. to budu mozna brecet taky.. esce vam dam vedet.. *5*
  • Komik

    Je to svérázný a nadaný komik.Dobrý je Milionový závod,Johnny English,Mr. Bean největší filmová katastrofa,Mr. Bean na prázdninách a serie Mr. Beanů(průšvihy Mr. Beana).
  • i-v-a-n-a

    SRANDISTA

    Jeho humor prostě miluju,je dobrej.Já osobně teda komedie dvakrát nemusím,ale tohoto komika žeru.Filmy,které se mi nejvíc líbí,mám na kazetě a občas,když mám depku,tak sáhnu jedině po tomhle a to byste viděli,jak to člověka dostane,na depku je to zaručený tip,teda aspoň pro mě. *1*
  • Je dobrej!

    A taky je sexy! *1*
  • andy_dufresne

    všecjno nejlepší pane Beane :D

    preji herci Rowanu Atkinsonovi vse nej vse nej,je to super herec :) *1* *1*
  • twilight.gaga

    .)

    Happy Birthday Rowan Atkinson!! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit