Přejít na výpis diskuzí

Rowan Atkinson

OSOBNOST 31.12.2006 
65 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • poslední trampoty mr.beana

    Jo Mr. Bean je dobrej ale končí prostě řekl udělám tečku za tím ošumtělím medvídkem a těsným sáčkem zkrátka zmizí Mr. Bean ale musíme uznat že je dobrej jak jako komický Mr. Bean tak jako profík pokud mi na něj dá mejla tak za něj poskytnu mejla na hrdiny z heryho potra tak mi kdyžtak napište na adresu:janneuvirt@seznam.cz *3* *3* *3*
  • sasek

    Prima sasek.Jenom jeden ksichtik a uz se smeju.Prazdniny pana Beana byly bozsky. *14*
  • super týpek

    skvělý herec a člověk...s tím musí být prdel žít *14* *14* *14*
  • Mentalista14
    Happy B-day!!!
  • Je to bezva komik!Happy Birthday!
  • avrillavigneisik

    Bean

    bean je nej :D
    • pablo

      Re: Bean

      Nemáte náhodou adresu na Rowana Atkinsona,chtěl bych mu napsat a na něco se ho zeptat?KONTAKTY:TEL.:604825573,TEL. SLUŽEBNÍ:720449151,ICQ:221844360, SKYPE:x-files1,E-mail:pavel.stohr@s eznam.cz,ADRESA:Pavel STOHR,Podnikatelská 553,Praha 9-Běchovice,190 11.
  • Všechno nejlepší *3* *3* *3* *3*
  • narozky

    vsechno nej *3* *3*
  • narozky

    Preju hodne zdravi,stesti a lasky!Rowan Atkinson je nejlepsi komik co znam,miliju ho mam vsechny jeho filmy *14* *14*
  • Rowan alias Mr.Bean to je nejlepsi antidepresivum na svete.Ten potouchlej clovicek musi rozesmat kazdeho.Neznam nikoho kdo by ho nemel rad. *1*
    • Já znal dva lidi, co ho neměli rádi. Ten první byl starej dědek co nás učil fyziku a ten druhej byl můj kámoš. Oba tito lidé jsou však po smrti. A já ho mám rád odjakživa!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit