Přejít na výpis diskuzí

Rudolf Hrušínský

OSOBNOST 31.12.2006 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky máš úplnou pravdu, protože pan Rudolf Hrušínský byl pan herec, ale na ty dnešní Ordinace a Paneláky se nedá dívat. Hnůj! Často si pouštím film o vojnových příhodách dobrého vojáka Švejka na DVD, protože na TV nic kloudného nadávají.
  • Luky1987
    Pan Rudolf Hrušinský, to byl herec a ne jako ty naše současné celebrity z Paneláku, Búrlivého Vína, Ordinacich, Ulicich a podobnej žumpe. Nejlepší film pana Hrušinskeho je fakt Spalovac Mrtvol
  • Text Vašeho příspěvkusupr herec ale nej byl mensik
  • ve třicátých letech byl mladík,ve starých filmech byl fešák,do dnes obdivuji jeho syny a vnuka.
  • Luky1987
    Výborný herec z bývalé federace fakt. S úctou vzpomínáme
  • Můj nejoblíbenější herec a vždy bude,nikdo jiný už takový nebude.... *13*
  • Muj nejoblibenejsi herec z byvale federace. Nejlepsi film : Spalovac Mrtvol a nejlepsi jeho postava : Karel Kopfrkingl ...... S uctou vzpominame .......
  • Proč chybí pohádka strach má velké oči z roku 1980? Hrál v ní loupežníka Bujóna hraje tam s paní Iva Janžurovou která tam hraje čarodějnici Magi dál tam hraje Paní Boušková Pan Pavel Zedníček Ondřej Havelka Jiří Štěpnička a Lubomír Lipský.Chtěl sem jí přidat do filmografie a nešlo to.
  • Rudolf Hrušínský,pan Miloš Kopecký a Ladislav Pešek a Vladimír Menšík...byli pro mě SKUTEČNĚ nejoblíbenější čtyřlístkem...filmových herců...a z hereček Dana Medřická a Helenka Růžičková...také nezapomenutelné osobnosti!!!Věčná slávu ..jim posílám tam nahoru. *7* *4*
  • H.Gordon
    Považuji ho za jednoho z nejlepších českých herců. Byl velmi nadaný a důvěryhodný. Nejlepší dojem na mě udělal ve filmu spalovač mrtvol.
  • Pan Herec

    Jsem mladšího data narození oproti panu herci Rudolfu,ale označení "pan" herec si ode mně zaslouží i když už nějaký čas hraje Božské divadlo tam někde nad námi. Stačí si jen prohlédnout jeho filmografii a každý si vzpomene na nějakou hlášku z uvedeného filmu. Myslím,že slova jsou zbytečná!Smekám před Vámi,Mistře!!! Petr Braš
  • Re: Bomba mezi herci

    Pořád se dívám na filmy kde hraje.A moc hezky hraje.Zasloužil by si více ocenění. *3* *14* *4*
  • Re: fešák

    Ve filmu cesta do hlubin študákovy duše dobře hrál a taky se my moc líbyl.Za mlada byl hezký a sympatický chlap. *3* *3* *3* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Tichá bolest

    Nádherná role pro Mistra, zrovna jsem ho zhlédl.
  • Re: fešák

    kvůli roli švejka musel přibrat *9* ale i tak byl dokonalý *4*
  • frajer

    Jo, to jo, moc hezký kluk a už tenkrát opravdu talent
  • fešák

    Až teď jsem si při sledování starých filmů pro pamětníky uvědomila, jak byl pan hrušínský zamlada krásný kluk, škoda že tak přibral. Byl to takovej supr dandy, fakt mu to v těch starých filmech hrozně slušelo.
  • Pan Herec.

    Pan Hrušínský, jak to píší někteří diskutující předchůdci byl skutečně Pan Herec. Patřil mezi elitu herců, Kopeckého, Beneše, Menšíka, Munzara atd. Snad se má na pravdě boží jako Král.
  • frrantina

    Re: Re: zasloužil by si více ocenění

    Omlovánm se za překlep, Vávrův film se jmenuje Humoreska *3*
  • frrantina

    Re: zasloužil by si více ocenění

    Souhlasím, je nejkrásnější v Cestě do hlubin študákovy duše, ale slušelo mu to i v protektorátním filmu Fr. Čápa Mlhy na blatech a taky v Humeresce od Otakara Vávry, oba filmy ale v přehledu chybí, měl by je tam někdo dopsat. V obou měl hlavní roli!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit