Přejít na výpis diskuzí

Rudolf Hrušínský

OSOBNOST 31.12.2006 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tichá bolest

    Nádherná role pro Mistra, zrovna jsem ho zhlédl.
  • Bomba mezi herci

    Pan Hrušínský byl opravdu skvělý herec.Jeho umění pro divadlo bylo skutečně fantatické! Díval jsem se na každý film,kde účinkoval pan Hrušínský!!!Je mi opreavdu vlice líto, že pan Hrušínský už mezi námi není!! Tento herec si zaslouží snad největší DÍK za jeho opravdu vynikající herecké výkony!! S úctou: Kiš Tomáš *4*
    • Re: Bomba mezi herci

      Pořád se dívám na filmy kde hraje.A moc hezky hraje.Zasloužil by si více ocenění. *3* *14* *4*
  • jednička

    Tak tohle byl opravdu Pan herec... Skládám mu velikou poklonu. Stal se mým nejoblíbenějším hercem, sleduju každý jeho film. Škoda, že už tu není a nemůžeme se těšit z jeho dalších, určitě stejně tak skvělých, filmů.
  • Můj nejoblíbenější herec a vždy bude,nikdo jiný už takový nebude.... *13*
  • frajer

    Jo, to jo, moc hezký kluk a už tenkrát opravdu talent
  • Luky1987
    Pan Rudolf Hrušinský, to byl herec a ne jako ty naše současné celebrity z Paneláku, Búrlivého Vína, Ordinacich, Ulicich a podobnej žumpe. Nejlepší film pana Hrušinskeho je fakt Spalovac Mrtvol
    • Luky máš úplnou pravdu, protože pan Rudolf Hrušínský byl pan herec, ale na ty dnešní Ordinace a Paneláky se nedá dívat. Hnůj! Často si pouštím film o vojnových příhodách dobrého vojáka Švejka na DVD, protože na TV nic kloudného nadávají.
  • Rudolf Hrušínský,pan Miloš Kopecký a Ladislav Pešek a Vladimír Menšík...byli pro mě SKUTEČNĚ nejoblíbenější čtyřlístkem...filmových herců...a z hereček Dana Medřická a Helenka Růžičková...také nezapomenutelné osobnosti!!!Věčná slávu ..jim posílám tam nahoru. *7* *4*
  • Pan herec

    Nejlepší je Švejk!!!!! *3*
  • pan dokonalý

    nenahraditelná osobnost .stále sleduji filmy s ním a nikdy mne neomrzí *4*
  • zasloužil by si více ocenění

    Nejkrásnější je ve filmu Cesta do hlubin študákovy duše, ale každé jeho období má svoje kouzlo třeba Švejka si taky každý zamiluje nebo doktora ve Vesničce nebo ředitele v Obecný škole *14* *14* *14*
    • frrantina

      Re: zasloužil by si více ocenění

      Souhlasím, je nejkrásnější v Cestě do hlubin študákovy duše, ale slušelo mu to i v protektorátním filmu Fr. Čápa Mlhy na blatech a taky v Humeresce od Otakara Vávry, oba filmy ale v přehledu chybí, měl by je tam někdo dopsat. V obou měl hlavní roli!
      • frrantina

        Re: Re: zasloužil by si více ocenění

        Omlovánm se za překlep, Vávrův film se jmenuje Humoreska *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit