Přejít na výpis diskuzí

Ruggero Pasquarelli

OSOBNOST 13.12.2016 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teď jsem koukala na komentáře a bylo tam Napsáno že Simon je prej o 10000000 lepší než mateo to není pravda!!!
    • Je to pravda :*
  • Já si furt říkam že bych chtěla jednou poznát reggera ale to se stane jen ve snu tak Ahoj miluju tě moc moc moc moc moc Ahoj Anča
  • Já nemůžu uvěřit že chodiš z candelaria/kamilou ona je tak oškliva má velkou hubu velky zuby a je hipisačka, luna je lepší
    • jezisi to je neuveritelne debilni komentar twl..candelaria je hezkA a slusi jim to spolu a i kdyby je to jejich vec a takovej ddebilni komentar co sem ten clovek dal by se mel nad sebou zamyslet..
    • Jako WTF?
      Děláš si srandu?
      Ty si asi myslíš že Rugge to co jsi napsala čte ale nečte protože 1) je to česky
      2)je to amatérská stránka
      3) nikdo by nečetl takový nesmysly na český amatérský stránce
      Jako a když vidím tu tvou gramatiku je mi jasný že je ti tak 7 maximálně
      Cande není ošklivá je moc hezká a milá a vím že se každému líbí někdo jiný ale on ji miluje a chodí spolu už dlouho a klidně se koukni na YouTube na jejich kanál Ruggelaria
      A jak říkáš "Luna" tak ona je to ve skutečnosti Karol Sevilla a má přítele a znova jestli nevěříš podívej se na YouTube na její kanál "Karol Sevilla"
      Jinak Cande má dnes narozeniny *14* 25
      A už prosím příště nepiš takový nesmysli *4*
  • Já ruggera miluji sem jeho vlékaře fanInka moc se mi líbi když se usměje milujutě moc moc moc si Dobrý herec a i karol sevilla chtěla bych tě vidět a nejen v televiti ahoj I love
  • Ti amo molto molto amo ruggero voglio vedete voi
    • Miluju tě Ruggi
  • Pech Sono karol siviglia akmeni due volte, mi é stato accanto a té, ti amo,addio Rogg
  • Že si někdo řika že matteo je namyšlenej tak to je jenom v seriálu takže mu nenadavejté Ahoj ruggi
  • Já tě mam radši než svoji vlastni mámu Já tě moc miluju a Prosím řekni Michalovy simonovy že ho nenávidím řekni mu to Prosím
  • Ruggero Já bych chtěla abys chodil z karol vy dva ste Dobrý par.....a nejen na ploše tak Ahoj přeju si aby ste spolu chodily čus
    • Tak zase, Rugge chodí s Cande a Karol má přítele!
      A ne nezačnou spolu Rugge a Karol chodit jen protože nějaká bezvýznamná malá holka napíše tohle
      A nemysli si že si to vůbec čtou
  • Ruggera mám ráda ale když je s Karol, Cande se k němu vůbec nehodí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit