Přejít na výpis diskuzí

Ruggero Pasquarelli

OSOBNOST 13.12.2016 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem jediná,kdo ho moc nemusí.Ne,že ho nenávidím,ale mám raději Simóna.
    • Proč maš rači Simoma.
      • Je mi víc sympatičtější, jak Matteo a to samý i herců.Dále protože podle mě Simón bruslí a zpívá z kluků nejlépe, když ho vidím bruslit, tak se nemohu vynadívat, technika kterou to dělá je úžasná a jeho zpěv mě strašně uklidňuje.A pak mám ještě jeden důvod - Simón je i podle mě hezčí než Matteo.Miluju jeho krásné hnědé oči, jeho vlasy (Obzvlášť když má čepici), jeho krásný úsměv a prostě všechno...Simón je perfektní.
        -
        A jen bych chtěla dodat, že proti Ruggerovi ani Matteovi nic nemám.Mám je celkem ráda :)
  • Bože!!! Jak já ho nenávidím !! On je tak strašný -_- Je mi nesympatický jak ve Violettě,tak též v Soy Luně :/ Michael nebo-li Simón je 1000000000x lepší :*
    • Káždý má rád někoho jiného, nechci se hádat nebo tak ale každý má svůj názor :))
  • Hele, máš pravdu Ruggeho znám osobně jsem na oůl Italka, moje ségra se sním baví. A chci ti rict ze se o to fakt jako zajímás kdyz tohle vse vis. Jinak souhlasím.
  • si dobri mamte rada aj v violete aj v soylune
    lubim ťe ruggero *14* *14* *3* *3*
  • Milá Julčo,
    myslím že máš pravdu Rugge a Cande se k sobě hodí.Sleduji jejich kanál na YouTube a vypadají šťastně. Jak už si říkala že Karol má přítele tak je to pravda. A navíc Karol je 17 let a Ruggemu je 23 let takže kdyby spolu chodili ten věkoví rozdíl by tam vypadal trochu blbě.A Rugge je asi o hlavu a půl vyšší.
    *3*
  • ja si mislím že Matteo je ohodně lepší než simon

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit