Přejít na výpis diskuzí

Rupert Grint

OSOBNOST 31.12.2006 
233 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kirushka97
    Všechno nejlepší! :)) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • vše nejlepší hodně štěstí a zdraví *3* *3* *4* *4*
  • Všechno nejlepší :33
  • SUPER *14* *14* *14*
  • Fujj *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *10* *10* *6* *6* *16* *16*
  • Tu váhu máte blbě. Ale já zapomněl, vy si tam přeci plácnete odhad a to stačí že.
  • On chodí s Georgiou?:O
  • Vše nejlepší k dnešním narozkám.
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :-) :-)
  • I love Harry Potter, but I always rather liked Ron, I do not know why, but Rupert is an absolute charmer, but I am loyal to Harry ..
    Grini keep it up, you're the best actor and I'm your loyal fan.
    Good luck.
    WE LOVE YOU. *4*
  • Happy Birthday *3* *4*
  • Rupert Grint je super herec,nejvíc mu sedí komedie např. ve filmu Neřízená střela je úplně skvělý,je to jeho zatím nejlepší role od dob Harryho Pottera.Když zůstane u komedií,tak jeho sláva vydrží ještě pár desítek let *4*
  • Já si myslela, že jsem praštěná, když se mi začal líbit. A ani nevím proč. Ale je nádhernej! Mně se Ron strašně líbil už v knížce a ještě víc ve filmu, když ho hrál takej hezkej zrzoun jako Rupert ;-). Není to můj typ ale vypadá téměř na snezění :D :D a strašně se mi líbí, když se usmívá :-***. A jak tak koukám, má rád křeslení a sladkosti, to jsem taky celá já :D... Jo, slyšeli ste o tom filmu CBGB, kde má hrát? Prý je to o vzniku punkrocku a kromě jeho tady bude hrát taky Stana Katic! To bude boží. (P.S. Promiňtě mi případné gramatické chyby, ale nejsem Češka :-))
  • On je uplne boží ..nejvíc se mi libil v Harrym Poterrovi když měl dlouhe vlasy ..na to že je mu 24 let tak vypada ( teda aspoň z fotek) tak na 16 škoda že mu tolik neni
  • kirushka97
    ♥♥♥
  • *10* vyliz si zamindrakovane/ a krávo a nelez na fan page!!!
  • Vsichni, co ho mate tak radi : POSERTE SE, bando jedna dementni. Grint je ye bo a jejito. Harry Bordele nenavidim.
  • BluEbEatS
    ÓÓÓ, ty sexy Rupertíčku, sladký koloušku, přeju ti všechno nejlepší k tvým úžasňoučkým narozeninám, užij si je, ty nejžhavější zrzounku
    *14* *14*
  • Všechno nejlepší *1* *2* *15*
  • Všechno Nejlepší.. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit