Přejít na výpis diskuzí

Rupert Grint

OSOBNOST 31.12.2006 
233 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super herec,jedině s nim se vždycky u harryho směju!!jo Ronovi a Hermioně to strašně přeju(doufám že už to v 7.dílu trochu rozjedou)....ale proč sem píšu:jakto že má ve svý filmografii jen Harryho4??!!!
  • Já si myslela, že jsem praštěná, když se mi začal líbit. A ani nevím proč. Ale je nádhernej! Mně se Ron strašně líbil už v knížce a ještě víc ve filmu, když ho hrál takej hezkej zrzoun jako Rupert ;-). Není to můj typ ale vypadá téměř na snezění :D :D a strašně se mi líbí, když se usmívá :-***. A jak tak koukám, má rád křeslení a sladkosti, to jsem taky celá já :D... Jo, slyšeli ste o tom filmu CBGB, kde má hrát? Prý je to o vzniku punkrocku a kromě jeho tady bude hrát taky Stana Katic! To bude boží. (P.S. Promiňtě mi případné gramatické chyby, ale nejsem Češka :-))
  • Rupert

    je uplne senzacni herec... a Harry by byl bez neho nic.. takze by vubec nebyl.... no sak víte jak to myslím.. že jo..:o)))
  • super

    jo podle mně je fakt dobrej.vnáší do harryho takovej nádech humoru.je to takovej smíšek a vtipálek
  • Omg

    Jejky, te uhodilo vid?Chudinko...tak zamilovana az se z toho zblaznila....Nejlepsi je kdyz si zajde s k panovi doktorovy, urcite ti pomuze *7*
  • Ron

    je úžasný *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • sweet

    je moc roztomilý.Kéž by byl také sympatický. *14* *14* *4* *8* *15* *3* *1* *5*
  • anyseq

    Vše nej!!

    Všechno nejlepší!!!!!
  • Všechno nejlepší *1* *1* *1* *14* *14* *3* *3*
  • NEJNÁDHERNĚJŠÍ HEREC JAKÝHO ZNÁM (A ŽE JICH ZNÁM HODNĚ!!!!!) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *7* *14* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit