Přejít na výpis diskuzí

Rupert Grint

OSOBNOST 31.12.2006 
233 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy Birthday, Rupert!!! *14* *4*
  • =o)

    Je senzační a já ho miluju... <3
  • rupert

    JE DOKONALEJ!! je uplne uzasne roztomilej a sexy..... jestli o nem chcete nekdo pokecat tak mi pisnete......kbrodilova@seznam.cz
  • RUPÍK

    vypadá jako můj kamarád ze třídy!!je pěknej...to se musí uznat..i když mě se po pravdě víc líbí DAN=)...
    • Re: RUPÍK

      Fakt? Ty chodíš s někym podobným do třídy? Dej mi na něj kontakt!
  • blabla

    On je fakt boží!!Oblíbila sem si Rona(je to nejlepší postava) už v knížce a Rupert je suprovej herec.Když se ve filmu něčemu směju,tak jedině jemu.Je o dost lepší než Dan.Docela sem se divila,že jsou na něj takový pozitivní reakce,protože sem si myslela,že lidi spíš žerou Dana....no nic tak adios!!
    • Re: blabla

      Taky jsem si ho oblíbila hned v knize. Ale "naživo" je naprosto skvělej. Když vybrali Ruperta tak se naprosto trefili do mojí představy, jak by měl Ron vypadat.
      A že je oblíbenější Dan, to mi taky tak přišlo. Ale nemůžu srovnávat, na jeho profil nechodím.
    • Re: blabla

      tak v tom s tebou souhlasim, taky sem si to ymslela že jsou lidi spíš na dana ... *3*
  • Všechno Nejlepší.. *15*
  • jenom můůůůůůůůůůůj

    *14* *14* já ho žeru je krasnej ¨,nadhernej a ja ho miluju *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • joooooo on ujde *4* *4* *4* *4* *3*
  • Je fakt super ale znám lepší ... *14* *15*
  • Nooooooooooo tak to happy B-Day.Já ho miluju páč je fakt kvásnej MUCK :* *14*
    • On je krasnej a jenom ty jsi kvasna *3* a ja bych napsala mucq pac muck je anglicky hnuj...no ale jak chces nebudu otravovat ani urazet

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší