Přejít na výpis diskuzí

Rupert Grint

OSOBNOST 31.12.2006 
233 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • supermonika

    wsecko nej!

    vsechno nejlepí k narozkám!!!!!!! *5* *5* *5* *5*
  • všechno nej nej nej.... :-*
  • Všechno nejlepší :))
  • Po Harrym Potterovi som si myslela, že zapadne prachom pretože vždy ho budú brať ako toho nešikovného Rona toho kamaráta Harryho Pottera, ale mýlila som sa. Videla som s ním film pred nedávnom a musím povedať, že sa mi tam páčil. Neskôr som zistila, že hral aj v ďalších filmoch a mnohý sa o ňom zmieňujú, že je talentovaný a teraz bol nominovaný na nejakú divadelnú cenu *4* .....dosť ma tento herec fascinuje, ale presne neviem opísať čím, určite ho nemožno označiť za fešáka, nie je vzhľadovo ani nejako moc zaujímavý typ. Keď ho vidím vyzerá ako obyčajný ryšavý chalan ktorého môžete kľudne stretnúť aj u vás na ceste, niežeby tých ryšavých bolo u nás dosť, ale snáď chápete čo tým myslím. Vyžaruje z neho obyčajnosť, všednosť, hanblivosť. Možno práve to je na ňom to zaujímavé, tá prílišná normálnosť, ktorou sa líši od iných hercov a iných známych ľudí. Neviem či Rupert práve dobre zapadá do sveta slávy a červených kobercov, ale viem to, že ten ryšavý chlapec vie hrať. Snáď mu vijde všetko na čo siahne *4*
  • Bláznivky

    Jste se všechny zbláznily s těma přáníma k narozeninám. Si myslíte, že si to tady přečte? V češtině? Jste padlí na hlavu. Nebo ta, co mu prý psala do Anglie pro lepší pocit. To máš teda lepší pocit z toho poštovnýho, jo??? Padlí na hlavu tady všichni.
    • bellatrix22

      Re: Bláznivky

      ne počkej... to zas křivdíš těm co se namáhali s překladem... *15* *15* *15* *5* *5* *5*
      • vashley

        Re: Re: Bláznivky

        Tak mi to přelož,nemám na to čas *1* *1* *1*
  • Happy B-day
  • I l♥ve Rupert!!! *14*
  • Ana72154
    já to zjistila před půl rokem
  • Jo

    Nepište to tady angliciky, tohle je český web asi těžko tady budete hledat angličany
  • hanullka95159

    ...

    Ono je úplně nejlepší jak v HP sedmičce Zmužněl!! Daniel vedle něho vypadá jako párátko...jinak moooc SEXY! *14*
    • Re: ...

      presne debil daniel *LOVE RUPERT* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší