Přejít na výpis diskuzí

Ryan Newman

OSOBNOST 1.7.2009 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miluju jí..

    Tu holku k smrti miluju.. znám její životopis je mi 12 a mam na ní.. kdybi to šlo poletim za ní do USA *14* *14*
  • cvilda

    Hrála

    víte že hrála v Zeke a Luther! *4*
    • Re: Hrála

      to vie každy
    • ashley02

      Re: Hrála

      Tvl no né aasi *1*
  • ja chcem vyzerat ako ona!!! *14*
  • Ryan Newman

    Je len o 6 mesiacov a asi dva dni staršia ako ja, ale ja ju zbožňujem, ona je taká milá. *4*
  • HaPpY bRiThAy *2* *1*
    • Píše se to Happy Birthaday
  • To snad ani není možný...je uplné stejně stará ako já přesně na den! :D *8*
    • Já též... *1*
  • Ta je tak nááááááádherná!
  • Jo Niky má fakt pravdu. Když je neznám nepíšu o nich nic hnusnýho každej herec musí být dobrej!
  • Hej!!!! Verčo to určite ona je dobra to sem si jistá... neni namyslena ..... ona tak peknaa aj ja chcem bit taka pekna no aj ja nejsom moc skareda ale ona je nadherna .... ja bi sem chcela bit jed naaj kamoskaaa *4* *3*
  • Kráska,nádherná,úžasná,božííí,nechápu jak někdo můžete o Ryan říct něco takového,v Zekeovi a Lutherovi není namyšlená!!!To kdyby jste viděli mě a mého bratra,to by jste o mně říkali jak jsem namyšlená....U nás doma to je "TEROR"...Všude klid jen z našeho domu se ozývá řev,že to slyší až v Austrálii.Takže o ní nic takového nepište..Prosím,já nemám ráda když se toto píše o lidech které ani neznáte.Souhlasím s Verčou,jenom závidíte...Jste "TRAPNÝÝÝ"!!! *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *16* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit