Přejít na výpis diskuzí

Ryan Newman

OSOBNOST 1.7.2009 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ona není pí.a to jenom vy píšete takové kraviny já jí neznám a myslím si že je hodná to jenom blbci píšou tyhle kravína vemte si to k srdci jo
  • Jo Niky má fakt pravdu. Když je neznám nepíšu o nich nic hnusnýho každej herec musí být dobrej!
  • Kráska,nádherná,úžasná,božííí,nechápu jak někdo můžete o Ryan říct něco takového,v Zekeovi a Lutherovi není namyšlená!!!To kdyby jste viděli mě a mého bratra,to by jste o mně říkali jak jsem namyšlená....U nás doma to je "TEROR"...Všude klid jen z našeho domu se ozývá řev,že to slyší až v Austrálii.Takže o ní nic takového nepište..Prosím,já nemám ráda když se toto píše o lidech které ani neznáte.Souhlasím s Verčou,jenom závidíte...Jste "TRAPNÝÝÝ"!!! *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *16* *15*
  • Je to Pííí*A.*6*
    nic ve zlím jo *3*
    • Taky nejsi borec. Nic ve zlim.
  • hej kdo chce byt jak ginger v zikovi alutherovi taka namyslena a fest tak sa fdobre oblekat do taki chce byt ale baba ked ano napis sem a dohodneme sa ok lebo ja chcem byt namyslena jako ona tak napis sem a dohodneme sa ok ale chodivaj sem kezdy den aby sme sa dorozumeli ok
    *3* *4* *4*
  • ja zbožnuju gigner a hlavne ve filme je super namyslena a to se mi libi bili bi sme spolu naj kamoski nebo sme ibe tak namyslene a krasne
    • JO tvůj pravopis tomu odpovídá Namyšlená Krasavice *1* *1* *1*
  • ona je pekná ale v Zeke and Luther je trapná a namyslená *3*
  • *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11*
  • zrovna se koukam na tvoje fotky:)))))
    HAPPY BIRTHDAY :)))) *4* *4*
  • HAPPY BIRTHADAY *3* *3* *3* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit