Přejít na výpis diskuzí

Ryan Newman

OSOBNOST 1.7.2009 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je super a moc krásná mám ji ráda *14* *14* *14*
  • Ta je tak nááááááádherná!
  • Znáte ji někdo osobně? Já nechápu, jak můžete vědět, jaká je. Možná je namyšlená slepice a v rozhovorech si hraje na anděla, ale VY to nevíte! Jediný co víte je jak vypadá, fanoušci životopis atd. ale to jestli každý ráno stojí před zrcadlem a obdivuje se a nebo naopak... Kdo o ní píše hnusný věci a nezná ji, tak ji akorát závidí!
  • Ryan je jako Ginger mazaná *2*
  • To snad ani není možný...je uplné stejně stará ako já přesně na den! :D *8*
    • Já též... *1*
  • narozky

    vše nej *4*
  • trapka

    trapacka sveta jezis uplna krava ako ju moze mat niekto rad!!!! ved je hrozna krava si svina ryan *16*
    • nemas ju rad/a kvuli charakteru v serialu zeke and luther, ale vis jaka je doopravdy??
      kdyby byla namyslena krava, tak by nechodila na charitativni projekty
    • len jej zavidis!jediny kto je tu trapny si ty!
    • Ji znáš, ty trubko? *12*
    • Re: trapka

      ty si fajna pica hovoris to iba preto lebo ziarlis ne kazdy moze byt taky slavny ty pipka
    • 17lili07

      Re: trapka

      jak to tak možeš na Ryan povedat ti krava *16* *16* *16* ona je super ty si hrozna
  • trapka

    trapacka sveta jezis uplna krava ako ju moze mat niekto rad!!!! ved je hrozna krava si svina ryan *16*
  • Ryan Newman

    Je len o 6 mesiacov a asi dva dni staršia ako ja, ale ja ju zbožňujem, ona je taká milá. *4*
  • Miluju jí..

    Tu holku k smrti miluju.. znám její životopis je mi 12 a mam na ní.. kdybi to šlo poletim za ní do USA *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit