Přejít na výpis diskuzí

Patrik Vrbovský

OSOBNOST 6.12.2008 
611 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • andy_fan125

    temeraf

    jj temeraf je asi nej ale ta tina ft. rytmus pribeh je taky nej xDje w tom zmatek já wím
  • r.kelly

    rytmus

    rytmus kral tour 09 pěstany
  • RYTMUS

    Rytmus Rytmu je to BOH rapu nepoznam lepsieho repera
  • ruzicka1808

    Rymus

    Rytmus je najlepsi raper zo vsetkych, kazda jedna jeho pesnicka je vyborna ani jeden reper na neho nema a ta pesnicka s Tinou je proste pecka. *4* *14*
  • mc_mazda

    caw

    caw rytmusy jestli si to ctes tak to je super ze jste vy hoperi nebejt vas tak sem obycejnej clovek ale ted vim cim budu raperem a mas peckovy pisne budou naky new jestli jo napis mi sem diky tvuj fanda *5*
    • Re: caw

      Patrika (RYTMUS)jsem viděla u nás v Karviné. Úplně obyčejný člověk, chodil mezi lidma bez ochranky a ochotně se fotil s lidma. Přijel ze Slovenska kvůli dvěma písničkám a to PROSÍM - šlo jen o doprovod skupiny Kmeťo Band . A jeho poslední píseň s Tinou je nejlepší jakou udělal . *14* *14* *14*
      • Re: Re: caw

        Snad si nemyslíš, že to dělal z dobré vůle?:D
  • dofman5

    nwm

    rytmus je borec ale nej pisnička je temeraf
  • farakat

    RYTMUS

    Cus ikdyz jsem uz starsi jejech texty jsou dost o zivote a to se mi libi a taky se dost nasmeju.Ma super hlas to se musi nechat je vyjimecny dobre se posloucha a nedam dopustit ani na melodie hudbu ktera je super. *4*
    • Re: RYTMUS

      jj..uuplne stebou souhlasiim akorat ze ja nejsu zas tak moc stary *3* *3*
  • Rytmus

    Je to člověk který dosahl maxima cs repu a přitom jsi splnil svuj sen.Nehraje si na nic a je svuj,pochybuji že ho nekdo v repu doběhne.On a KF udavjí směr.Jo a jestly někomu vadí že je cigo tak jen proto,že dosahl maxima a je pořád na vrcholu.
  • temeraf

    rytmus je nejlepsi rapper co sem kdy slysel jeho nejlepsi pisen tede podle mě je temeraf
    *5* *5* *5*
  • 1-tata-1

    LOLOLO

    Rytmus je Kral kavalitneho RAPU *4* *5*
    • Re: LOLOLO

      Taky si myslím Rytmus je prostě nej *14*
      • Re: Re: LOLOLO

        rytmus je kral a kralem bude přijde novy cede tak to bude
        *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit