Přejít na výpis diskuzí

Sabina Křováková

OSOBNOST 11.5.2013 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sábě fandím a chci aby v Superstar vyhrála. Je nejlepší!!!!
  • Mne pripadá Sabina ako nový Karel Gott, aj keď spieva pieseň po svojom je to veľmi dobre a zaujímavé počuť, má to v sebe charizmatickú energiu a myslím si, že je veľmi ďaleko pred Š. Pčelárom, aj keď sa ťažko porovnáva spev muža a ženy, ale Pčelár by sa možno ešte lepšie chytil ako herec, lebo má zaujímavý a pekný vzhľad, hlas, vystupovanie.
  • Všechny její písně jsou buď na jedno brdo nebo studiově upravované! Holka je to hezká, navíc snad nebude hloupá, hlas jakžtakž, troufám si spravedlivě říci průměr, což bohužel pouze stačí na jednochuť typu suprstár! Na druhou stranu je pravda, že daleko horší zpěváci jsou daleko viditelnější, a to je zarážející, jakým směrem se hudba ubírá!
  • hodně štěstí a zdraví když si vzpomenu na ten ročník superstar moc jsem si přál aby vyhrála a stalo se *1* *2* *15*
  • Sabi seš fakt nej bezvadnej hlas styl ale ty si vyjímečná a krásná i z venku a i zevnitř
  • Dorbý den Jácí A by Sabina Křováková Potubyla do Finale Jácí to já říka já by Já se měnujo Jára Kraus jemi 24 Let A By Sabina Křováková já ji ci zamadeku Prosím Prosím Prosím Tak Na kladánu Ahoj Jára Kraus *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Sabina je náhodou dobrá ... asi nemáte hudební sluch takový to člověk má něco v sobě ..... *3*
  • terkapa
    Fandím Sabči v SuperStar a chci, aby vyhrála! Zaslouží si to. *3* Je nejlepší!!! Nejlepší bylo, jak zpívala 4 Non Blondes - What´s Up a potom od Janis Joplin - Cry Baby, tyhle dvě písničky jí sedly nejvíc!!!!! Mám ji ráda jako zpěvačku!!! *3* *14* *4*
  • je pekna a pekne spievala v superstar aj ked so drzala palce kristine debnarovej *13* *10* *10* *9* *8* *7* *6* *5* *4* *3* *15* *1* *2* *12*
  • Dofám,že vyhraje Sabinka,která umí, ne ten nafintěný Pčelár,ten ví,jak na hloupý holky a využívá toho. Poslední kola by měla rozhodovat porota,je to přece o zpěvu,ale ta se nabalíkuje a nechce mít z nikoho nepřátele. Sabino,posíláme SMS,držíme pěsti,ty to musíš dokázat!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit