Přejít na výpis diskuzí

Sabina Slonková

OSOBNOST 2.9.2015 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Slonková, jste už trapná a českou společnost už otravujete věčným vytahováním starých věcí. Kdo o to stojí ? Přestaňte už společnost unavovat a honit si své EGO.Díky Vám a Vám podobným, nikdo úspěšný co něco dokázal vybudovat ,do politiky jít nechce a zůstávají tam jen žvanilové, kteří sedí v parlamentu 20 let a jsou živeni jen z našich daní.Pokud skončí v politice nic jiného neumí než si sehnat nějakou trafiku,a zase parazitovat na společnosti.Holedbáte se značkou"neovlivnitelní", ale bohužel už ve společnosti sílí přesvědčení, že jste dávno zkorumpovaná a podplacená, když se přidáváte na stranu štváčů proti člověku, který konečně něco pro lidi udělal, platí zde miliardové daně a zaměstnává tisíce lidí.Jakým přínosem pro společnost jste vy?
    • Anonyme jsi naiivní cucák
  • Smrt v přístavu:
    Pokud k milionovému zkreslení hospodářských výsledků firmy pana Sládečka nedošlo, proč pan Sládeček podepsal zpětně vyrovnání s nabyvatelem? Za právní úkony zodpovídá každý podnikatel sám. Nehledě že trestní oznámení na něj vyšetřovala policie a věc byly podle vás odložena. Proč tak udělal, se pana Sládečka už nezeptáme.Říká se, že na každém "šplechu pravdy trochu". Smrt člověka je jistě tragédie, pan Babiš je určitě tvrdý obchodník, v obchodě asi svatý není (to by v konkurenci neobstál), jsou tu jistě i lidé, kteří ho nemusí a mají na to i právo, ale tento váš díl a tak jak vás postupně sleduji i vaše reportérská dvojice, ztrácí serióznost (alespoň pro mě). V jistém okamžiku podsouváte jen vaše spekulace, vaše vlastní slovní závěry. Víte koho - resp. co mi začínáte připomínat? STB prý měla v minulosti oddělení pro manipulaci s veřejným míněním. Tak hluboko jste klesli?. Mějte se. K.N.
  • paní Slonková, už jste s tím Babišem trapná. je dobře že Vám kopl do zadku.
    • Aby tobě někdo nekopl do Zadku
  • Paní Sabino Slonková, podívejte se na ZZN Beroun a ZZN Rakovník. Jstli chce i sp. zn. u soudu, mohu zaslat. To bylo taktéž provedeno jen na papíře bez zaplacení. Mohl bych vyhledat i data, kdy to bylo i ve Výpisu z OR už pod hlavičkou ZZN Rakovník. ZZN Svitavy atd. vytuneloval a zlikvidoval. Pokud byste chtěla tajnou zprávu na Babiše, mohu ji zaslat Vám!! Sdělte mi, kam Vám to mám předat nebo odeslat na emailovou adresu!! Nechal jsem Vám vzkaz i na Facebooku. A co arbitráž v Polsku s PKN ORLEN, kterou prohrál a měl zaplatit za prohru řes 2 mld. Kč na poplatcích.Vyvstává otázka zdali je tato částka vedena v účetnictví nebo byla zaplacena ze Státního rozpočtu. Já jsem na toto už dávno upozorńoval, kdy ze státního kasy bude uhrazovat svoje dluhy, které mu nepovolil majitel, tj. banka nebo fin. skupiny ze zahraničí!! Možná je ta kyperská společnost jako pračka na špinavé peníze, které mohou být uloženy v bance na Kypru!!
  • Paní Slonková,máte velkou odvahu a přejí úspěch .Kolik let ještě budeme my Češi pracovat na zloděje a tuneláře??Pošlete někoho ,jako Vy ,na Těšínsko ,tu je teprve bordel a nedotknutelní Mafiáni .Díky Tuhému vše pokračuje ,nevinní jsou šikanování a páchají v ústavech náhodné sebevraždy !!!
    Nedejte se a hodně štěstí bez problému přeje Šikanována náhodná svědkyně .
  • paní Slonková alias Srbová,ten pan Srba vám leží hodně hluboko v žaludku *6*
    • Zajimá mne životipis p.Slonkové od jejích 15 let Díky Frk
  • V roce 1999 nechal ministr financí Mertlík zlikvidovat kampeličky, konkurenci bank. Potom si Erste koupila Spořitelnu, která teď vydělá za dva roky víc, než byla její prodejní cena. Mertlík dostal všimné - zajimavý post v mezinárodní bance s platem větším, než ma předseda Evropské komise. Za podobnou aktivitu ve spořitelně ve Vídni naháněla Mertlíka FBI, protože okradl i občany USA, více se dozvíte z materiálu Usnesení Vlády ČR ze dne 5.ledna 2000 č.22 To Vám musí vydat podle Zákona 106/1999Sb.Zráta cca 236 milonů (viz strana 9 Usnesení) se "prací"nucených správců propadla na cca 10 miliard. Pěkný článek byl v MF Dnes v červnu 2001 NASYPTE TAM ZRNÍ
    • Přes Českou spořitelnu převáděl Václav Klau částky až do Výše 10,5 mld. USD, kde v České spořitelně byly v dozorčí radě tyto osoby: Lívia Klausová, Vladimír Rudlovčák a Evžen Tošenovský z Ostravy! Po převodech do výše až 10,5 mld. USD do ABN AMRO AMSTERDAM. Proto ten rychlý prodej už nařízený od Václava Klause aby se nedostaly tyto informace veřejnosti!!Informaci o nahánění Mertlíka si zjistím přímo v USA!
    • Ten článek NASYPTE TAM ZRNÍ BYL V MF Dnes 27.6.2001 Kavan pašoval zbraně, Mertlík za tučný bakšiš (to nemusí být krabice od vína - lukrativní a dobře placený post v mezinárodní bance je také "všimné"), odstřelil kampeličky, jako konkurenci svých chlebodárců.Uvidíme, co ještě a na koho něco "Vyplave"
      • Ministr financí z ČSSD Svoboda šel do basy za tunel Liberty. Celý problém byl v nízké částce z tunelu. Neměl z čeho podplatit kompetentní orgány, tak to schytal natvrdo. To nucený správce kampeličky v Mor. Budějovicích jenom na "prodeji" akcií Dopravstavu si pomohl k cca 400 milionům. Policie o tom věděla, ale případ odložila. Když uvážíte, že jeden z vyšetřovatelů byl šéf Toflova gangu Miloš Almássy, tak se ani nebudete divit. Almássy později dostal za vydírání podnikatelů cca 8 let natvrdo. Jméno nuceného správce kampeličky v procesu, pravděpodobně, nepadlo. že by Almássy právě tohoto pána při svých vyděračských aktivitách vynechal, tomu věří akorát Treza Štruplena z Horní Dolní.
  • vrbětice pyro .pruzkum zametení stop po tom příjde vyšetrovací tým sloto i současně miny nelegální u nás sme součásní umluvy
  • Vážená paní Slonková,

    chtěl bych se s konečnou platností dozvědět úplnou pravdu o kauze "sloučení" dvou policejních útvarů stvořenou udavačem a lhářem Chovancem a jeho patolízalem Tuhým.
    S pozdravem Práger Rudolf *16*
  • To jak smrt Jana Masaryka nikdo nic ,čeho se bojí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit