Přejít na výpis diskuzí

Sabina Slonková

OSOBNOST 2.9.2015 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Slonková, Bradáčová a jim podobní, jsou zárukou a pevnou hrází, že polistopadové naděje jsou navždy pohřbené.Uhlobaroni ukradli i celý systém státní moci a není tajemstvím, že to bylo s pomocí prezidenta Osla z Bamberku a jeho komplice exprezidenta Jidáše. Může někdo vyloučit,že i paní Slonková šlape chodník zločinu?
    • Vždyť Bradáčová věděla o kauze LTO a nic nepodnikala a nepodnikla v onu dobu. Nioho nennechala trestně stíhat a byla z tohoto vyvedeno přímo Ministerstvo financí pod vedením ODS Václava Klause a takéé ministerstva obchodu Vladimírem Dlouhým. Proč asi??
      Dozvěděl jsem se, že Vladimír Dlouhý si létal s letadlem pro kufru peněz a žádné záznamy o odletech a příletech nejsou evidovány!! Dnes ten zločinec pracuje jako Prezident Hospodářské a obchodní komory!
  • Váš seznam "nežádoucích" organizací a osob, které dle vás píší prorusky je obdobou toho co vytvořili národní síly na ukradYně a jsou včetně jejich dementních autorů pro smích.
  • Je mě 79 let, jsem rád, že máme tak inteligentní a odvážné novináře jako jste Vy.To je pozitivní naděje do časů budoucích.

    Zdravím a děkuji.
    • Mostečák. Vážený, dovoluji si s Vámi nesouhlasit. Rovněž paní Slonková ví, kde jsou její hranice.Již v MF věděla o brutálním přepadu moji manželky a syna poslancem-banditou Bronislavem Schwarzem, ve spolčení s policejním komisařem kpt.Peškem, nyní policejní ředitel v Lounech.Banditu zakryla i GIBS a pokračuje i Murín, který bude jistě generálem. Paní Slonková je osobnostně podobná kmotře Bradáčové.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit