Přejít na výpis diskuzí

Sagvan Tofi

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jj

    je boží. *14*
  • ajous

    má platonická láska

    Sagy je cool chlap, je fakt úžasnej!!! *14*
  • boticka

    manekýn

    Nezlobte se, ale připadá mi moc gumovej. Vaculík je hezčí a přirozenější. *9*
    • Re: manekýn

      souhlas
  • vlastulinulinka

    WhHEeJj

    NejLepšíííí *14*
    • Re: WhHEeJj

      skvělý zpěvák,neveděl jsem,že je Kurd,jsem si říkal,kde došel k takovému jménu
      • Re: Re: WhHEeJj

        jé,háček nad e jsem zapomněl
  • Sagvanovo dvojče

    Čau lidi normálně znám chlapa kterej je uplně stejnej jako Sagi a sou stejně starý a sou opravdu uplně stejný
    • Re: Sagvanovo dvojče

      No jestli to Sagvanovo dvojče nebyl jeho brat Martin, který také žije v Praze *1* Jsou si fakt moc podobní.
  • muck

    sagi je pěknej, vtipnej, roztomilej a sexy.Na to že mu je přes 40 vypadá skvěle *14* *14* *4* *8* muck
  • anetteolzon

    OK

    Takhle si předsavuju super Chlapa !!! prostě jako Saggy vtipnej a krásnej *14* *4* *14*
  • xxx

    Filmy se Sagvanem prostě miluju! Svělej herec, nádhernej chlap. S Lukášem Vaculíkem jako Kamarádi do deště nemají prostě chybu a film Vítr v kapse taky špica *14* *14*
    • petruse

      Re: xxx

      Znáš přísloví Jedna vlaštovka jaro nedělá? Tak přesně je to s tímto pánem. To, že si zahrál ve dvou či třech filmech před dvaceti lety z něj opravdu herce nedělá. Ale musí se mu nechat, že z těch pár roliček těží do teď. *5*
  • ???

    oh...sagvan..mno co dodat??na jeho vek kus chlapa...ty jo vzdycky kdyz ho vidim tak jsem upe hotova..jen by me zajimalo jakou ma narodnost?je to cech nebo slovak?toho chlapa ale zeru videt ho live tak newim co to se mnou udela...kdyby nekdo vedel kde se narodil nebo tak neco tak piste...diky *14*
    • Re: ???

      Sagvan je čech. Maminka je češka a tatínek byl Kurd. Má bratra Martina.
      • Re: Re: ???

        jak to víš?
  • Nový album

    Chtěl bych se zeptát či bude nové album Sagvana Tofiho.Díki.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit