Přejít na výpis diskuzí

Sagvan Tofi

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sagi :)

    Krásnej a sexy *14* *14*
  • No a co?

    A co je jako na tom když ho má někdo rád hm?... mě to přijde úplně normální, třeba teď v Dokonalým světě byl úžasnej, jinak bez něj ale klidně usnu... Je to fajn člověk, i když pravda, předvádí se kolikrát tam, kde by nemusel. To ale snad neznamená že je to stupidita země ne?! Kolik lidí odsud, co ho pomlouvá ho zná? Kolik z nich může říct- jo je to kretén, znám ho, tak to vim...asi moc ne že jo...a to je přesně to co by si měli uvědomit, když píšou o těhlech mediálních kouskách- viz Hanychová... Neznáte jí a nebejt průseru co udělala a kterej ji znemožnil na celou dobu, by ji nikdo takhle neviděl, to že mají tučný honoráře neznamená že jsou dokonalý a mají právo na chyby... čekám nepříznivý ohlasy, šup...a doufám že se mnou souhlasí alespoň někdo... *4* *4*
    • Re: No a co?

      Ahoj Jenn,napsala jsi to dobře,jen mě zajímá,jaký průser udělala Hanychová. P.S.omlouvám se za nevědomost.
  • nikolahodna

    jůůůůůů

    je pořád hodně moc sexxxxxxxyy!!!!
    *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: jůůůůůů

      *14*
    • zamilovaná

      Je dokonalej odjakživa,láska na první pohled.Miluju ho beznadějně od svých 13ti let,je mi 31 a ještě mě to nepustilo *9* *9* *14* *14*
      • Re: zamilovaná

        čau sagvane jak se máš *5*
  • Děti ráje

    Mám velký dotaz netušíte někdo - proč v muzikálu Děti ráje má Sagvan alternaci zrovna s M.Zounaram?Vždyť to je nesrovnatelný. My jsme se byli podívat na generálce a jak nám Zounar nevadí, tak jeho pokus o zpěv byl katastrofa:(( Jestli tu roli nebude hrát pouze Sagi, tak jim lidi utečou:((((na generálce jich pár bylo:(( a to je velká škoda!! Scénář je úžasnej(klobouk dolů,povedl se Sagimu na 1*), jen to chce ty hlasy..
    *13*
    • Re: Děti ráje

      nemyslím si že by kvůli Zounarovi utekli lidi,to snad ne ;) Ale já taky jela na DR kvůli Sagvanovi a místo něj sem měla Zounara :/ ale tak co už ;) když už jsme u toho tak některé alternace DR sou také hodně odlišné ;) Viz Kájina a Kájina nebo Šoumen a Šoumen ;)
  • RFREQ

    Sagi náš Sagi co dodat:D
  • rogerka

    Dávej,ber...

    ...včera v televizi byl úžasnej!!!!!!! Tak ti dneska k narozeninám přeju ať taky DOSTANEŠ hodně dárků!!! *1* *1*
  • legoplast

    narozeninky

    ahojky, přeji wše nej nej nej ke tvým narozeninkám *14* *14* *14*
  • annaradlova7

    Narozky

    Sagi,Všechno nej,nej k narozkám.Krásně si to užij.Andy *3*
  • Sagvan Tofi

    Milý Sagvane
    Blahopřeji Ti k dnešním narozeninám
    Přeji Ti hodně štěstí,zdraví a hodně zdaru ve Tvé profesi.
  • ajulina

    ??

    kde se vubec narodil?mesto?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit