Přejít na výpis diskuzí

Samara Morgan

OSOBNOST 28.11.2012 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj samarko *15* *15* *15*
  • Vìte znáte story samary morgan ja četla
  • O com si tu pisete baby.?
  • No aspon mam toaletak a ty sa musis utirat listom!a nenadavaj mi ze som cupka lebo ta zazalujem na tejto stranke ty mala.
  • teba no urcite ti si taka sprosta piiiii ze to as boli vies ti cupka utri si ti posratu rit a schudni ok *12* *12* *12* *12* *12* *1* *1* *1* *16* *16* *10* *10* *13* *13* *9* *9* *9* *8* *8*
  • Uz sa bojis co?
  • Co? Tebe pere? Mojko ty si niake male decko co si tu kopiruje veci o niakych rybach ak chces chod si ich chytat do toho tvojhi dunaja! A sa nesnas samara neexistuje ty si iba srandu robis si mala ob6cajna svina!
  • [15. 2. 2014 23:58:14] Evka Smržová: zabijem ta hned ako sa ma dotknes nenavidim ostatne ryby vsetko su to zmutované fejky naporcovane suši ryby z činy!Nikto si nedovoli sa na mna pozriet na to dotknutich rostrham ako pitbull!Aj ta rozkušem! Ta rozkušem aj cez sklo! Lebo som ryba! Celi den sa musim kukat na tie nezmiselne pribehy tych ludi čo nemaju o čom o panelaku,burlivom vine neviem ešte o čom! N a čo je to dobre ja mam len jedno srdco musim si ho šanovat! Ako minule dosli kuklaci a kricali vseci na zem vseci na zem a ja som bola hned pri nom hned pri nom nech mi to povie do oči! sa tvarili ze ma nevidia a ja kukam na ne pod mi to sem povedat! ruku som mala vies kde vies kde_? tam odkial vychadzaju bublinky! ty tomu neveriš lebo ti to nepovedal Kollar? Ja ti hovorim aj ty pička že ked udrie mesiac ta zabijem!
  • Nechces ma rovno pretrtkat? A moje cislo ti nedam lebo ty niesi samqra si niky stary uchilak!
  • ti mala štanda sa priprav ako ti podrezem hlavu,udusim ta v sacku a utopim ta v vrieke darling daj mi tvoje cislo na zavolamn ti a potom uvidis ze som samara

    *10* *10* *10*
  • No uz sa ta bojim!
  • ja ta zabijem a zistim si tvoje bidlisko a pridem tam
    *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
  • Ty kokos ty vszne existujes?javsom to vzdy v3d3la nebudeme kamosky?
  • Ja existujem a vi male deti zomrete o 7 dni a nezacinajte si do mocnejsich lebo kvam vecer pridem udusim vas v sacku a potom si vas hodim do studne abi ste mi robili spolocnost!!!!!!!!!!!!
  • Ty mala kravo ty neexistujes si jenom ve filmech a nikto se te neboji ty vypadas jako odpadky a ne jako hororova prisera!♡
  • si nanic a jate muzu zabit hahaahhahhhahhahahhahah tak prit mam cislo 1800119 viš de bidlim americe nu nuor 94 a jeto uz viš de bidlim a přt
  • jestli exsistuje SamaraMorgen tak musí i ta kayeta ktorou vytovila pret svoji smrti
  • jestli Samara MOrgn opravdu exsistuje tak v tom pripade exsisituje i ta kayeta kterou vytvorila nedelala bych si stoho srandu *13*
  • Miluji Samaru *14* *14* *14* *14*
  • jo karolíno vše nej v zab.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit