Přejít na výpis diskuzí

Sámer Issa

OSOBNOST 31.12.2006 
594 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kouknete se na sebe!!!

    Zajmalo by, kdyz ho vsichni tak nesnasite, proc ztracite svuj cas koukanim na jeho profil??? A taky bych chtela vedete, co vy jste v zivote dokazali. Tak se nejdriv podivejte na sebe a pak nekoho kritizujte.
  • Samy je good

    To že vy ho nesnašite je váš problem ale je to ten nej klucina co jsem kdy poznala a ja ho narozdil od vas znam osobne takze o nem nepiste ponizujci komentare kdyz ho znate jen z netu nebo z bulvaru..... *10* *7* *10* zajimalo by me jestli vy jste dokonali...
    • 3654

      Re: Samy je bad!

      MŮJ NAZOR NIKDO NEZMĚNÍ, JÁ MÁM NEJSRADĚJI PÉŤU BENDEHO! *3*
  • ...
  • ...
  • týtý

    Sámer je super ! Moc jsem si přála aby vyhrál a ono jo ! Supr...Je to fakt borec a zaslouží si tu cenu ! *14*
    • 3654

      Re: týtý

      LAE STEJNĚ VÍC KONCERTUJE PÉŤA BEENDE A MÁ I VÍC FANYNEK! *4*
  • Jak to?,

    Jak mohl Sámer vyhrát soutěž v Bravu když teď není vůbec vidět *8* *8* *8* *8* *8* *8* *9* *7* *7* *7* *7* *7*
    • Re: Jak to?,

      Simtě tož je to nejlepší zpěvák no... *4*
    • mischaa90

      Re: Jak to?,

      třeba ho jen nechceš vidět.. *7*
  • SÁMER - finálové kolo CENY TÝTÝ 2008!

    SÁMER - finálové kolo CENY TÝTÝ 2008!

    tvar SMS: TT 6 ISSA na číslo 900 15 08

    Druhé kolo: hlasování o vítěze: od 6.4 do 18.4.2009
  • Sámer a CD

    Nevíte kdy vyjde S8merovo třetí CD???????? *4* *4* *4*
    • 3654

      Re: Sámer a CD

      NEVÍM A ANI MĚ TO NEZAJÍMÁ! *10* JÁ SE SPÍŠ TĚŠÍM AŽ VYJDE CD PÉŤI BENDE A TO JE TENTO ROK! *4*
  • AGATA

    PROSIM O VAS NAZOR CO RIKATE NA TO ZE CHCE MIT AGATA SE SAMEREM DITE DOKAZETE SI JU PREDSTAVIT JAKO MAMU: JA TEDA MOC NE : ATAKY JAK PEKNE URAZI KATERINU KRISTELOVOU PRITOM JE TO VELKA KAMARADKA SAMERA BEZTAK JENOM ZARLI TO BY ME ZAJIMALO CO NA TO SAMER :
  • Kuba Mooulík

    Sámere znáš Kubu Moulíka? Chodim s nim do školy..:) a prej s tebou chodí na tréninky hip hopu..:) papa *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit