Přejít na výpis diskuzí

Sámer Issa

OSOBNOST 31.12.2006 
594 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sbirka

    Ahoj! Prodam sbirku clanku o Samerovi. LINDAOLIVOVA@seznam.cz
  • SAMER

    FANDIM SAMEROVI OD DOBY SUPERSTAR : POSLEDNI DOBOU NEVIM CO SI O NEM MYSLET NELIBY MI CO SE O NEM PISE TAKY BY ME ZAJIMALO JAK TO BYLO STEMA DROGAMA : VUBEC NEVIM CEMU MAM VERIT: KDYZ MLUVI V TV TAK MI PRIPADA UPRIMNY POHODOVY KLUK ALE JAKMILE SI O NEM NECO PRECTU MAM CHUT NA NEHO ZMETIT NAZOR : CO RIKATE NA TO ZE SE VRATIL ZASE K AGATE JA JU TEDA MOC NEMUSIM:
    • 3654

      Re: SAMER

      JÁ RADŠÍ STEJNĚ DŮVĚŘUJU PÉŤOVI BENDEMU! *4*
      • miluju hoo

        hele dete s tema pomluvama nekam jestli se vam nelibi tak sem nelezte a nech te ho joo vubec nevite jakej je jednicka *3*
  • Lide.cz fanclub!!!

    Lidičky....kdo fandí Sámerovi, tak prosím, podpořte nově založený fanclub na serveru lidé.cz, určitě tam bude více zabavy, když se tam všichni sejdeme....podpořme Sámera!!!!!!!!!!!! tady máte link na diskuzi.....: http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akc e=forum_data&auth=&forum_ID=88041
    papa a zatím.....sejdeme se tam!!!
  • hlasování!!

    JINAK HLASUJEME SÁMEROVI DO ANKETY TýTý!
    Pokud chceme Sámera podpořit a ukázat mu jaký jsme fanoušci tak hlasujeme, jeho největší dárek od Nás bude výhra.

    TT 6 Samer Issa na číslo : 900 15 08
    cena smsky je jen 8 KC tak posílejme :)
    • 3654

      Re: hlasování!!

      TO RADŠÍ BUDU HLASOVAT PRO PÉŤU BENDEHO! *4*
      • mischaa90

        Re: Re: hlasování!!

        No a...? *7*
  • Sámer Issa

    Pro ty co si tady vychvalujou Petra Bendeho apod... Nepřijde mi normální,když fandíte někomu jiněmu ať už je to Petr Bende nebo kdoliv jiný,že lezete tedy na Sámerovo stránky. Pokud jste si nevšimli tak tohle je FANCLUB!!a pokud se Vám Sámer nelíbí tak sem prostě nelezte!! Mě se taky nelíbí Petr bende a lezu snad na jeho fanklub a píšu tam o něm že je... a Sámer, že je bůh? Buďte tak laskavý a zamyslete se nad sebou, ještě jednou tohle je fanklub SÁMERA TAK SE PODLE TOHO CHOVEJTE!!Díky.. *13*
  • Je skvely)

    Samer je úžasny a talentovany frajer) Hodně stesti preje regi *3*
  • Sámer je seksy

    Ahojek, já mám ráda i Peťu Bendeho i Sámera, ale Sáme je víc seksi hihihi *14* *5* *5* *14* *5* *14* *5* *14*

    Nevíte, jak vložit jeho obrázek sem?

    http://www.prostemulluju.cz

    Díkec *3* *3* *3*
  • eva29

    sámer je supr

    Mám jeho cd a líbí se my ty jeho písně *4*
  • Lucinka

    Jak ho můžete soudit když ho ani neznate
    Ma krasny hlas
    • Re: Lucinka

      jo ! aspon' někdo tu má rozum *15*
  • VYPADNETE

    Hele pokud se ti samer nelibi a libi se ti bende tak proc sem lezes ty jeden zasranej curaku..!!!Si myslis jakej ses buhvi machr ..!!Ale ses spis srab..!Jako jen machrujes a beztak poslouchas jen Evu a Vaska bo nejaky dechovky a cimbal..!!Tak vypadni na stranky bendeho!!Jako bende je dobrej....ale takovy fanousky jako si ty nezaslouzi!! *13* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší