Přejít na výpis diskuzí

Sámer Issa

OSOBNOST 31.12.2006 
594 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Samir je sexy!!!!!!!!
  • samer je nejlepši

    samirku ty jsi ten njlepi no rostě jsi nej nnej lepší
  • sexy samirek

    je to ten nej nej nej nej nej nejkrasnejsi kluk na cely zemekouli!!!!!!jeto proste ten nej kluk na svete....nechapu jak ho mohla porazit sarka!!!!!!!!pokud si to samire prectes tak to je super......mas hrozne krasny oci!!!!!!!!!!papanek
  • SAMER JE SUPARSTAR!!!
  • Sameček

    Samer je super.Je to pro mě Superstar.......................:) Je nejlepší.
  • samer

    On je nejhezci a nejlepsi!
  • Napiš!

    Sámere si jednička.Napiš mi prosím sms na tel.603918112.Pa Niky
  • SSAAMMEERREEKK

    AHOJKY Samiku mooooooooooooooooooccccccc te miluju fakt moc pored posloucham tvoji pisnicku a mmmyyyslim na TEBE FAKT TE MILUJU PAPAP Hanicka
  • Sámerek je nejsladší čumáček na světě!!:-))

  • Miláček Sámer

    Sami,právě poslouchám tu písničku Phila Collinse a myslím na tebe!!!!!!!!!!!!!!!Doufám že zustaneš takový jaký jsi a že ti nestoupne sláva do hlavy!!!!!!!Nechci být jen fanynka ale tvoje kamarádka!!!!!!!!!!Měj se a papapa
  • Samer je super!!!!I love You!!
  • SAMIR Je KOŘEN

    Sámer je prostě nejkrásnější pod sluncem.Ale musim k němu přidat i Beckhama a Baroše.Papa
  • Super kluk!!!!

    Sámere jsi fakt super kluk!Samozřejmě,že se mi líbíš a obdivuji tě,ale nechci být jedna z těch otravných holek.A tak tě jen zdravím a držím palce.Doufám,že ti výjde se proslavit víc než Anetě.Jsi lepší!!!!!!!!!!!!!R.
  • To,ani normální,legrační holka je pro Tebe Samire vzduch?

    Půl roku jsem o Tvoji pozornost bojovala tím,že jsem Ti všude psala,ale ty nic!Jsi ten nejsympatičtější zpěvák jakýho znám a určitě to dotáhneš daleko!Kašleš na mě z vysoka,jsem pro Tebe jen fanynka nic víc,ale bude mi 15 let a i když obdivuji tvůj nádherný hlas nechci být jen fanynka,ale Tvoje kamarádka jen kamarádka,na nic jinýho taky nemám!Byla jsem na dovolené ve Španělsku a poslala ti velký pohled doufám,že se Ti líbyl a potěšil tě!Nikdy na Tebe a Tvůj hlas nezapomenu,ale taky nezapomenu,že si mi nedal žádnou šanci!Sbohem a zůstan takový jako tet možná trochu naivnějsí jako na začátku a dělej jen to co chceš sám!Sbohem Tereza

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit